fbpx

Ogórek – “Ten atak jest brutalny. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy”, to przypomnijmy jak P. Ogórek rozmawia z politykami opozycji.


1 comment, 7.1k
Subksrybuj nas na Google News

Zmiany sondaży wywołują nerwowość wśród zwolenników dobrej zmiany, szczególnie u tych których byt zależy od rządzących. I jak tu mówić o niezależności dziennikarskiej, jeżeli zależności są tak bezpośrednie ?

Magdalena Ogórek poczuła się zaatakowana.

Przypomnijmy jak dziennikarze TVP potraktowali zaproszonych gości do studia. Tak wygląda niezależne dziennikarstwo “Moment teraz ja mówię człowieku”

Ataki na dziennikarzy będą towarzyszyły przez całą kampanie Rafała Trzaskowskiego, …to walka o elektorat antypisowski- Ogórek

Czyżby pani niezależna dziennikarka identyfikuje się z obozem pisowskim ?

To teraz przypomnijmy jak niezależna dziennikarka rozmawia z posłanką opozycji

Lubnauer kontra Magdalena Ogórek w TVP

Dziennikarze TVP nie rozumieją, że media publiczne, czyli finansowane przez wszystkich Polaków niezależnie od poglądów, powinnny być pluralistyczne. A są telewizją partyjną PIS.Media prywatne mogą mieć różną linię. A każdy może sam decydować czy za nie płaci. To była ciężka rozmowa, o ile można to w ogóle nazwać rozmową. W pewnym momencie wyciszono mikrofon, jednak nie poddawałam się. Media są różne, ale jako politycy opozycji musimy wszędzie walczyć o prawdę. Jesteśmy to winni naszym wyborcom. #2Lubnauer

Opublikowany przez Katarzyna Lubnauer Wtorek, 17 września 2019

To widz decyduje i sam wybiera co ma oglądać” – Ogórek

Zgadam się , ale jeżeli jest tak dobrze to po co te 2 miliardy złotych rocznie które prezydent podarował z pieniędzy podatników, mediom narodowym. Teraz media publiczne dostają pieniądze z abonamentu , z budżetu i jeszcze z reklam.

Z tą opinią nie jest też tak do końca prawda, że można sobie wybrać, ponieważ jest jeszcze dużo regionów w Polsce gdzie jest tylko TVP, ewentualnie jeszcze Polsat, ale bez wiadomości.

Rzetelność przekazów pozostawia wiele do życzenia. Większość to półprawdy, niedomówienia i insynuacje w pytaniach z tezą.

Trzaskowski nie mówi o likwidacji Telewizji Publicznej, to kłamstwo. Wyraźnie mówi tylko o zmianach, które zlikwidują propagandę jednej strony sceny politycznej i uniezależnią media publiczne od wszystkich polityków.

TVP stała się miejscem, z którego sieje się nienawiść. Potrzeba nowej publicznej telewizji – oświadcza Trzaskowski

Za mną jest budynek telewizji, która w 100 proc. została upartyjniona przez rządzących. Trzeba to zmienić. Musi powstać prawdziwa publiczna telewizja, według najlepszych światowych wzorców – mówił Trzaskowski przed siedzibą TVP na Woronicza

Czy jest tu gdzie mowa o likwidacji Telewizji – ale przekaz do suwerena poszedł.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 7.1k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
4
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wawiak
wawiak
10 miesięcy temu

FUJ!