fbpx

OMZRiK oskarża Wojciecha O. o plan dokonania zamachu na Dulkiewicz


4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Wojciech O. vel. Aleksander J., to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiej przestrzeni internetowej. Jeszcze kilka lat temu był częstym gościem Radia Maryja i rządowych mediów, by z czasem płynnie ewoluować w poglądy, za które trafił do aresztu tymczasowego. Chwilę po wyjściu z więzienia, O. zaczął wylewać swoje frustracje na innych. Poniżał m.in. znanego rapera Bedoesa czy widza, który pozdrowił Ukrainę na antenie. Jednak wspomniane zachowania są niczym przy ostatnich doniesieniach Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Polski Internet odkrywa coraz bardziej mroczną i szokującą stronę. Kontrowersyjne treści zdobywają największy rozgłos, jednak w przypadku Wojciecha O. granica została wielokrotnie przekroczona. Skutkiem niezliczonej liczby skandali aktora było wylądowanie na więziennej sankcji. Jednak najnowszy wpis OMZRiK może zmrozić krew w żyłach nawet największych fanów Wojciecha O., których niewątpliwie nie brakuje. Według słów, jakie możemy przeczytać na ich profilu na Facebooku, prorosyjski aktywista planował zamordowanie prezydent Gdańska, Aleksandry Dulkiewicz. Według informacji podanych przez Ośrodek, miał zamiar użyć do tego noża lub metalowego pręta. OMZRiK powiadomił, że dysponuje nagraniem rozmowy Olszańskiego, podczas której omawiano plany zabójstwa Dulkiewicz. Ośrodek skierował zawiadomienie do prokuratury.

Skontaktowaliśmy się z rzecznikiem prezydent Gdańska z prośbą o komentarz. Aleksandra Dulkiewicz nie została powiadomiona przez nikogo o sprawie, dowiadując się o wszystkim z wpisu OMZRiK. Nie będzie też żadnego oficjalnego komentarza na ten temat. Prezydent Gdańska ciągle jest pod ochroną, którą przydzielono jej po zabójstwie Pawła Adamowicza.

Z całością wpisu Ośrodka na temat planowanego zamachu możecie się zapoznać poniżej:

PROROSYJSKA ORGANIZACJA “KAMRACTWO” PLANUJE ZAMORDOWANIE PREZYDENTKI GDAŃSKA

Pracownicy Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych dysponują dowodami w postaci zapisu rozmowy telefonicznej między Wojciechem O. i jednym z szeregowych członków “Kamractwa” w trakcie której obaj mężczyzni planowali zabicie prezydentki Gdańska Aleksandry Dulkiewicz.

Z rozmowy wynikało, że sprawcy do zabójstwa zamierzają użyć noża lub uderzyć ofiarę prętem w głowę. Wykonawca zbrodni mieszkający na Żuławach mężczyzna w średnim wieku zameldował Wojciechowi O, że jest do jego dyspozycji w tym zakresie i czeka tylko na sygnał od swojego przywódcy.

Wojciech O. w trakcie rozmowy wyrażał aprobatę do planu zabójstwa Aleksandry Dulkiewicz i zachęcał mężczyznę do działania stwierdzając, że będą działać jak naziści mordując przeciwników politycznych oraz Żydów i Ukraińców.

Nasza organizacja zawiadomiła dzisiaj o planowanej zbrodni Prokuraturę Okręgową w Gdańsku.

Złożyliśmy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i domagamy się pilnych i zdecydowanych działań organów ścigania przeciwko przestępcom z faszyzującej prorosyjskiej organizacji określanej jako “Kamractwo” lub “Rodacy Kamraci”.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments