fbpx

Ostry protest górala przedsiębiorcy. “Pie**olmy to! Otwieram kościół! Będziemy się bawić, tańczyć i pić wódeczkę”


4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Rząd zdążył nas wszystkich przyzwyczaić, że wprowadza restrykcje z dnia na dzień, nie dając możliwości odpowiedniego przygotowania się na trudne czasy. Wczoraj minister Adam Niedzielski poinformował o wprowadzeniu kontrowersyjnej “narodowej kwarantanny”. Dostatecznie zmaltretowani już przedsiębiorcy znowu zostali postawieni pod ścianą.

Zamknięcie stoków narciarskich, hotele otwarte jedynie dla służb mundurowych, medyków a także hotele pracownicze, zamknięte restauracje i galerie handlowe, “godzina policyjna” w sylwestrową noc – to tylko niektóre z ograniczeń wynikających z “narodowej kwarantanny”. Wszyscy czują się już tym zmęczeni. Wśród przedsiębiorców pojawia się coraz więcej niezadowolonych, którzy już teraz kombinują, by ominąć rządowe zakazy. Tym bardziej, że szczepionka na horyzoncie zdążyła już wzbudzić powszechne nadzieje u rodaków, że kwestia wirusa to kwestia czasu.

Biznesmen z Jasła Grzegorz Schabiński, znany jest już z niekonwencjonalnych metod walki z odmiennymi nastrojami rządzących. Ostatnio głośno o nim było, gdy mimo zakazu hotelowego – otworzył “schowek na narty”. Grzegorz Schabiński nagrał filmik, w którym nie ukrywa swojego oburzenia na postawę rządu. Zaprasza wszystkich, bo ich lokal zamierza być otwarty dla gości.

Słuchajcie, pier***** cały ten rząd! Pozdrówcie ich wszystkich. Nie zamknęli kościołów plenerowych, to my na Chyrowej zrobimy kościół plenerowy! Będziemy się wszyscy modlić, jeździć do góry, tańczyć – mówił.

Zapraszamy rządzących

Grzegorz Chabiński do “kościoła” zaprosił też rządzących “Wasze pomysły… – wy myślicie 16 dni a my potem 6 minut. I to jest nasza wyższość nad wami.” 

Sami zobaczcie, co mówi:

Czytaj także: Człowiek PiS-u porzuca partię i przechodzi do Hołowni. “Dosyć wojny polsko-polskiej”

źródło: se.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
5
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments