Palikot – o zmianach preferencji Polaków, nie tylko politycznych. Zaskakujące prognozy.


291
Subksrybuj nas na Google News

Janusz Palikot w dziedzinie sprzedaży alkoholi to niekwestionowany ekspert. Mówił o zmieniających się preferencjach smakowych Polaków, oraz obstawił wynik starcia Trzaskowski – Duda.

Zmiana preferencji alkoholowych Polaków.

Czas letni to czas sprzedaży napojów wszelkiego rodzaju. Janusz Palikot producent alkoholi różnej maści ma w tym temacie spore doświadczenie. Twierdzi że w Polsce prawie dwukrotnie wzrosło zainteresowanie napojami bezalkoholowymi.

Jeżeli chodzi o napoje bezalkoholowe szczególnie piwo bezalkoholowe, to jest nieprawdopodobny wzrost  w stosunku do roku poprzedniego i poprzedniego do jeszcze wcześniejszego, to mieliśmy w 2019 roku ponad 86% wzrostu rynku piw bezalkoholowych. Ta tendencja się utrzymuje No ona wynika z dwóch powodów: – wymienia Janusz Palikot

Po pierwsze pojawiły się i pojadę ją wreszcie w piwa bezalkoholowe dobrej jakości, a po drugie

właśnie zmienia się styl życia, ludzie są bardziej nastawieni na dłuższe przebywanie w jakimś wydarzeniu niż szybkie skonsumowanie alkoholu,

w związku z tym przerwanie sobie picia piwa z alkoholem na jedno czy dwa piwa bezalkoholowe żeby dłużej towarzyszyć w imprezie a być cały czas takiej degustacji, w takiej sytuacji picia piwa. To jest właśnie trend który się pojawił i jest on bardzo silny  

Trzaskowski czy Duda, kto wygra ?

Janusz Palikot twierdzi, że zaryzykowałby na miejscu Trzaskowskiego i pojechałby na debatę organizowana tylko przez telewizje publiczną. Telewizja publiczna jest tak skompromitowana, że nawet taki zmasowany atak na Trzaskowskiego mógłby mu jeszcze pomóc.

Debata w tych wyborach byłaby absolutnie fundamentalnym wydarzeniu politycznym które  rozstrzygnęło by ostatecznie o tym kto wygra i ona się powinno odbyć. Szkoda że ta debata nie jest organizowana przez wszystkie telewizje główne w Polsce i nie jest wspólna bardziej obiektywna debata, ale nawet taka ułomna i tendencyjna dla Rafała Trzaskowskiego okaże się korzystna.  

Zapytany o przewidywany wynik wyborów pomiędzy Trzaskowskim i Dudą powiedział –

Moim zdaniem zdecydowanie wygra Rafał Trzaskowski nawet skala jego zwycięzca będzie więcej niż 5%. Jest bardzo dużo ludzi, którzy deklarują się po stronie władzy, tak długo jak ta władza trwa. W dniu wyborów podejmują decyzję inną. Moim zdaniem tak właśnie będzie z kilkoma producentami wyborców Andrzeja Dudy, a ponieważ to jest 1 do 1, czyli ktoś kto nie głosuję na Andrzeja Dudę automatycznie jakby zwiększa przewagę Rafała Trzaskowskiego, to moim zdaniem nastąpi taki efekt skoku do mniej więcej 5 procentowej przewagi.

Źródło; Money.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

291

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
3
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments