fbpx

Para “na golasa” pod Pałacem Prezydenckim! “Nagość jest szczerością”


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Policja interweniowała wobec pary, która rozebrała się do naga. Jak przekazali funkcjonariusze, wobec obu osób zostanie skierowany wniosek do sądu o ukaranie w związku z nieobyczajnym wybrykiem oraz niechęcią do wylegitymowania się.

Do incydentu doszło dziś przed Pałacem Prezydenckim. Na prawie dwudziestominutowym filmie zamieszczonym na Facebooku Video-Kod widać, jak para młodych ludzi, kobieta i mężczyzna rozebrali się, położyli swoje rzeczy na chodniku, a następnie spacerowali przed Pałacem Prezydenckim. Aktywistka miała na sobie jedynie majtki. Na nagraniu widać również, jak para pisze na swoich ciałach różne słowa m.in. przekleństwa. 

Mł. asp. Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji poinformował, że wobec zatrzymanych osób została podjęta próba wylegitymowania. Ze względu na to, że aktywiści nie podali swoich danych, zostali przewiezieni przez policjantów do komisariatu przy ulicy Zakroczymskiej. 

Tam ich znajomi dostarczyli ubrania i dokumenty. Osoby te są w trakcie zwalniania, niemniej jednak będzie wobec nich sporządzony wniosek o ukaranie z art. 140 i art. 65 kodeksu wykroczeń – powiedział Rutkowski.

źródło: rmf24.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
5
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments