fbpx

Pawłowicz w dzikiej furii. Lubnauer: “Ona jest chorym człowiekiem”


2 comments, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Krystyna Pawłowicz wracając do bolesnych wspomnień z przeszłości, po raz kolejny zasiała w swoim sercu ziarno goryczy. Filmik na którym widać, jak opozycja drwi z jej ucieczki przed skandującym tłumem, rozgrzał posłankę do czerwoności. Postanowiła opublikować nagranie z przed paru lat na swoim twitterze. Wpis obfitował w epitety pod kątem politycznych przeciwników. Sędzia TK nie omieszkała nawiązać do obecnej sytuacji w Waszyngtonie, porównując ludzi krzyczących w jej kierunku hasła “Będziesz siedzieć”, do protestujących demokratów w USA.

“ZAKŁAMANI HIPOKRYCI bez honoru -Lubnauer,Pihowicz-Gasiuk,Nitras,Tomczak,Budka,Sikorski,Tusk,Błońska-Kidawa i cała reszta. Zanim powiecie choć jedno słowo fałszywej troski o amerykańską demokrację, NAJPIERW MNIE PRZEPROŚCIE za ten „polski Kapitol” z 2016 roku.. CZEKAM, fałszywcy…” – napisała na tweeterze Pawłowicz.

Sprawę skomentowała posłanka Katarzyna Lubnauer. Według niej takie zachowanie nie przystoi sędzinie Trybunału Konstytucyjnego. Trzeba przyznać, że pani Krystyna Pawłowicz jest znana z ekstrawertycznych uniesień. Ktoś, kto piastuje tak ważne stanowisko, powinien bez wątpienia posiadać umiejętność panowania nad swoimi emocjami. Cóż za furia! Krystyna Pawłowicz w swoim stylu atakuje polityków opozycji. Ale doczekała się mocnej riposty! – Crowd Media

– Smutne jest to, że Krystyna Pawłowicz pokazuje, że jest nie tylko zacietrzewionym politykiem, ale i chorym człowiekiem – dodała Lubnauer.

Z ust posłanki padła odważna riposta. Może faktycznie Pani Krystyna zbyt często wpada w furię. Życzymy więc sędzi TK w nowym 2021 roku, więcej równowagi duchowej….


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
crash
crash
9 miesięcy temu

W normalnym państwie pani pawłowicz byłaby co najwyżej sprzątaczką w Trybunale Konstytucyjnym.

europ
europ
9 miesięcy temu

pawłowicz pisze prawdę bo będzie siedzieć