Pijany funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa chwalił się bronią w nocnym klubie.


677
Subksrybuj nas na Google News

W Rzeszowie do izby wytrzeźwień trafił uzbrojony funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa z ponad dwoma promilami alkoholu we krwi.

W czwartek 25 czerwca w Rzeszowie zebrał się sztab zarządzania kryzysowego, który pod przewodnictwem premiera Mateusza Morawieckiego obradował nad sytuacją powodziową w kraju. Jak dowiedział się portal TVN24.pl w tym samym mieście w nocy z czwartku na piątek do izby wytrzeźwień odstawiono funkcjonariusza SOP, formacji zajmującej się ochroną przedstawicieli państwa. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile, znaleziono przy nim także broń.

Jeden z rozmówców portalu ujawnił, że pijany mężczyzna tego dnia pełnił w Rzeszowie służbę. – Ten funkcjonariusz należy do grupy lotniskowej, ale w tym czasie jako członek grupy przygotowującej wizytę opowiadał za koordynację działań i bezpieczeństwo premiera na lotnisku – mówił w mediach informator.

“Skrajna głupota”

Zdaniem byłych oficerów Biura Ochrony Rządu (poprzednika SOP), z którymi rozmawialiśmy, funkcjonariusz tej służby nie  miał prawa w takiej sytuacji mieć ze sobą broni służbowej. – Nie wykonywał obowiązków służbowych, ale to nie jest czas wolny, bo był w delegacji. Jak wróci do Warszawy, zda broń i radiostację, to zaczyna czas wolny – tłumaczy były oficer.

– Nawet, gdy po robocie szliśmy się napić, to jeden zostawał i pilnował broni. Możemy ją też bez problemu zdeponować na policji. Tak też robiliśmy. Wyjście z bronią na wódkę, to skrajna głupota i nieodpowiedzialność – ocenia inny z naszych rozmówców.

Film nagrany w Nocnym Klubie , pokazuje prawdę o pijanym funkcjonariuszu SOP.

W załączonym filmiku widać jak pijany funkcjonariusz SOP wyjmuje broń przy barze w Rzeszowskim klubie nocnym. Tacy ludzie odpowiadają za bezpieczeństwo najważniejszych ludzi w Państwie ( Prezydent , Premier , Marszałkowie Sejmu i Senatu ).


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

677

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments