fbpx

PILNE: Jest oświadczenie organizatora seks-imprez! “Politycy PiS grożą mi śmiercią!”


1 comment, 4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Brukselska seks-afera w roli głównej z Davidem Manzheley’em odbiła się szerokim echem nie tylko w Europie, ale również za oceanem. Otwarty, zachodni świat sprawę odbiera trochę inaczej. W Polsce gejowska afera w Brukseli jest tematem top z kilku względów.

Przez lata polski rząd prowadzi ostrą kampanię wymierzoną w osoby o odmiennej orientacji. Według nich geje, lesbijki i osoby transpłciowe burzą tradycyjny model rodziny. Wg władz PiS i ludzi ich popierających, zatracają oni święte dla Polaków-patriotów wartości. Pomijając fakt, że David Manzheley to Polak z wadowickimi korzeniami najbardziej frapującą polskie społeczeństwo wiadomością jest obecność na gejowskich orgiach czterech, spośród szesnastu europosłów PiS. Teraz ze specjalnego oświadczenia organizatora gejowskich seks-imprez dowiadujemy się, że ktoś z polskiego politycznego świata mu grozi. W związku z tym boi się o swoje zdrowie i życie.

Politycy węgierskiej partii Fidesz i polskiej partii PiS, którzy brali udział w moich orgiach, zażądali ode mnie milczenia pod groźbą śmierci. Muszę uszanować prywatność polityków z obu krajów, którzy mają rodziny i ciągle ukrywają swoją orientację seksualną – pisze mężczyzna.

Interwencja Ministerstwa Sprawiedliwości?

Ja podaje portal planeta.pl, David Manzheley twierdzi także, że otrzymuje groźby od jednego z wysoko postawionych polityków polskiego Ministerstwa Sprawiedliwości (bywał on jego gościem). Mężczyzna boi się o swoje życie, zdecydował więc, że nie będzie więcej udzeilał wywiadów w sprawie orgii, na którą wkroczyła policja, ani nie będzie w żaden sposób komentował sprawy swoich imprez.

Czy politycy PiS faktycznie grożą mężczyźnie? Czy nastąpi moment przełomowy, w którym poznamy nazwiska partyjnych seks-imprezowiczów?

Co o tym sądzicie? Komentujcie i udostępniajcie!

Czytaj także: Ksiądz w homilii: “Jeśli on płonie, to ma prawo do jej ciała…” [VIDEO]

źródło: planeta.pl
Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
8
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
surojadek
surojadek
11 miesięcy temu

obłuda i cynizm to cechy główne polaków…..