PILNE: Po spotkaniu Kaczyński-Ziobro. Koalicjant niepocieszony. Kaczyński chce odebrać mu prokuraturę krajową!


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Wczoraj, w godzinach wieczornych, w willi na ul. Bacciarellego w Warszawie doszło do długiego spotkania Jarosława Kaczyńskiego ze Zbigniewem Ziobro. Ustalenia z tego spotkania mają zostać wkrótce podane do wiadomości publicznej. Póki co wiemy, że równocześnie Morawiecki prowadził rozmowy z Gowinem. Według “Faktu” mimo kryzysu w rodzinie Zjednoczonej Prawicy, premier zajmuje się układaniem nowego gabinetu.

“Zbigniew Ziobro dostał pewne propozycje, dotyczące tego, jak ma wyglądać nasza współpraca w obrębie koalicji, którą tworzymy. Ponieważ nie do końca się z tego wywiązał, to wpadł w tarapaty, w których teraz się znajduje” – powiedział dziś poseł PiS Zbigniew Girzyński.

Zdaniem posła PiS, Ziobro otrzymał konkretne propozycje, które umożliwią mu funkcjonowanie nadal w koalicji rządowej. – Być może nadal nawet na stanowisku ministra sprawiedliwości – dodał.

“Myślę, że wyglądało to tak, jak rozmowa byłego już trener Legii Warszawa Aleksandra Vukovica, zapewne z prezesem klubu Legia Warszawa. Vukovic dostał od prezesa konkretne zadania. To mu się nie udało, w związku z tym Czesław Michniewicz od wczoraj jest trenerem Legii” – powiedział Girzyński, porównując rozmowę Kaczyńskiego i Ziobry do zmian na ławce trenerskiej w Legii Warszawa.

Co ustalono podczas tego spotkania? “Prokuratura Krajowa z rąk Ziobry w ręce PiS. Dymisja Bogdana Święczkowskiego to jeden z warunków postawionych przez Kaczyńskiego” – pisze na Twitterze dziennikarz RMF FM Mariusz Piekarski.

Czytaj także: Kolejne pieniądze podatników na naprawę błędów rządzących. Miliony popłyną na ratunek stadniny w Janowie.


GAZETA PLUS.PL – Jesteśmy tu dla Was! Komentujcie i udostępniajcie!!!


źródło: onet.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
2
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments