fbpx

Piotr Duda chciał się wzbogacić, ale będzie musiał zapłacić. Pobrał 25 000 PLN pensji, mimo, że mu nie przysługuje.


5
Subksrybuj nas na Google News

Piotr Duda, szef “Solidarności” wpadł we własne sidła. Na początku marca zawiesił udział związku w pracach Rady Dialogu Społecznego. Do dziś pobiera jednak blisko 4 tysiące złotych miesięcznie jako wiceprzewodniczący rady! Według przewodniczącego tejże Rady – Andrzeja Malinowskiego powinien zwrócić ponad 25 tysięcy złotych, bo ryczałt przysługuje tylko za udział w pracach rady…

Warto podkreślić, że działalność Rady finansowana jest z budżetu państwa. Czwartego marca na posiedzeniu rady, przewodniczący NSZZ “”Solidarność” Piotr Duda oświadczył, że zawiesza udział jego związku w pracach RDS. Od tego czasu nie pojawiał się na posiedzeniach rady, jednak zapomniał, że bardzo przyzwoita kwota wpada mu na konto miesiąc w miesiąc.

Przewodniczący rady Andrzej Malinowski wysłał pismo do Przewodniczącego NSZZ Solidarność, domagając się zwrotu pobranego ryczałtu.

Portal wp.pl poprosił o ustosunkowanie się szefa “Solidarności” do tych zarzutów, jednak póki co cisza w eterze. Czekamy na kolejne doniesienia.

źródło: wp.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
7
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments