Piotr Kraśko zamiótł Schreibera. “Panie Redaktorze, nie wygłupiajmy się”


5
Subksrybuj nas na Google News

Łukasz Schreiber (PiS) był dziś gościem programu “Fakty po faktach” w TVN24. Prowadzący Piotr Kraśko jak zawsze pokazał styl i w elegancki sposób zmiótł polityka partii rządzącej z politycznej ziemi. “Panie Redaktorze, nie wygłupiajmy się” – odniósł się Schreiber do Kraśki, nie wiedząc co ma mówić. Internauci nie ukrywają, że darzą wielką sympatią Kraśkę, gdyż ten potrafi bardzo celnie wypunktować rozmówcę.

Prezenter TVN zapytał w pierwszej kolejności Schreibera, jak Jarosław Kaczyński zachowa się, przychodząc pierwszy dzień do pracy. Te pytanie już na starcie zdezorientowało posła PiS, co widać było po minie, jednak gorsze dopiero nadeszło. “Panie pośle, proszę wymienić 5 nowych obowiązków Jarosława Kaczyńskiego jako premiera”. Schreiber poprosił, “by nie sprowadzać rozmowy do “śmieszności”. Kaczyński będzie stał na czele komitetu ds bezpieczeństwa. Przyda się ktoś do koordynacji nad kilkoma resortami”

Redaktor słysząc wielokrotne “postękiwania” gościa postanowił być nieustępliwy i zapytał wprost: “Ale jakie będzie miał obowiązki? Konkrety panie pośle..?” “Ustalanie tych strategicznych polityk. Panie redaktorze, to będą takie działania jak na co dzień…” – odpowiada gość.

Sami musicie to zobaczyć …


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
3
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
19
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
5
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments