fbpx

Pirat “Frog” skazany na bezwzględne więzienie. Jest wyrok sądu


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa skazał Roberta N. ps. “Frog” na dwa lata i sześć miesięcy za sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym.

Frog zorganizował szalony rajd pod Kielcami, 14 lutego 2014 roku.

Robert N. został skazany na karę bezwzględnego pozbawienia wolności na okres dwóch lat i sześciu miesięcy pozbawienia wolności. Musi również zapłacić 400 zł opłat sądowych.

Sąd poinformował, że uniewinnia “Froga” od zarzucanego mu sprowadzenia niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym w tzw. “wątku warszawskim”.

Więzienie jedyny lekarstwem

Oskarżony nie wyczerpał znamion sprowadzenia niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, ponieważ pomimo brawurowej jazdy, poruszając się z dużą prędkością i powodując dezorganizację na drodze, oskarżony w krytycznym czasie panował nad swoim pojazdem – podał sąd i podkreślił, że potwierdza to opinia biegłych. Sędzia podała także, że “Frog” został już ukarany za wykroczenia, które 5 czerwca 2014 roku popełnił na drodze.

Właściwym lekarstwem dla oskarżonego, aby uświadomił sobie stopień winy, będzie kara bezwzględnego pozbawienia wolności” – brzmi wyrok Sądu.

Wobec Froga orzeczono również pięcioletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Prokurator, wnosiła o wymierzenie mu kary 5 lat pozbawienia wolności. Mecenas Łukasz Krupa, obrońca oskarżonego, oczekiwał, że sąd uniewinni jego klienta.

Sprawca będzie miał teraz dużo czasu, by ochłonąć i wbić sobie do głowy, że publiczna droga to nie tor wyścigowy.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments