PiS kupi Polaków ich własnymi pieniędzmi. Rząd zapowiada waloryzację 500+ tuż przed wyborami w 2023


1 comment, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Wielkie plany rządu Prawa i Sprawiedliwości ws. programu “500+”, rząd zapowiada waloryzację świadczenia tuż przed wyborami w 2023.

“Chcemy zachęcić Polki do rodzenia”

Waloryzacją 500+ chcemy zachęcić młode polki do rodzenia

Jarosław Kaczyński

Według “Gazety Wyborczej” prezes partii Jarosław Kaczyński jest wściekły na młode polki, które nie chcą rodzić dzieci. Program 500+ okazał się kompletną porażką, a dane GUS-u jasno pokazują, że tak złych wyników urodzeń nie było od 2004 roku. Kaczyński chce zachęcić młode polki do rodzenia programem waloryzacji 500+

Dane pokazują jasno, że 500+ okazało się fiaskiem, GUS mówi o największym kryzysie urodzeniowym w powojennej Polsce. Pisaliśmy o tym tu.

Pierwsza waloryzacja miałaby nastąpić w roku wyborczym 2023 a plany zakładają podwyżkę świadczenia co rok o wskaźnik inflacji. Ponieważ w jej wyniku dzisiaj 500 złotych jest warte mniej niż w 2016 roku.

Dlaczego jednak w 2023, a nie wcześniej? Do 2023 inflacja sprawi, że 500 PLN będzie warte jeszcze mniej niż dziś. Możemy się jedynie domyślać, że plan zakłada kupienie polaków ich własnymi pieniędzmi.

Powstanie nowe ministerstwo

Prawo i Sprawiedliwość na marcowej konferencji, która ma przedstawić plan “Nowego Ładu” Morawieckiego ma powołać do życia w ramach “walki o demografie” nowe ministerstwo, które będzie nosiło nazwę Ministerstwa Rodziny i Demografii, brzmi jak coś wyjętego wprost z Orwellowskiej dystopii.

Więcej mamy dowiedzieć się w marcu.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
emeryt 69
emeryt 69
8 dni temu

gdzie są szczepionki przeciw covid ?????¿??¿??????????cwaniaki się poszczepili a reszta niech zdycha?????????po co to pierdzielenie o emeryturach ,zasiłkach jak planujecie wymordować naród na covid 19 !njpierw dajcie szczepionki a potem pomyślimy o pieniądzach,jak przeżyjemy to się będziemy martwić o kasę.