PiS rozpowszechnia plotkę w TVP, że Konfederacja popiera Dudę. Bosak: “Kłamstwo i manipulacja”.


1.3k
Subksrybuj nas na Google News

We wczorajszym wydaniu “Gościa Wiadomości” TVP Adam Bielan przytoczył wypowiedź Krzysztofa Bosaka, w której ten miał obiecać, że nie zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego w II turze wyborów prezydenckich. Kandydat Konfederacji zdementował słowa rzecznika sztabu Andrzeja Dudy, zarzucając mu kłamstwo.

“Jestem przekonany, że wyborcy Konfederacji doskonale zdają sobie z tego sprawę. Zresztą, cieszy mnie deklaracja Krzysztofa Bosaka, który kandydował, uzyskał niezły wynik i powiedział dzisiaj, że weźmie udział w wyborach i na pewno nie zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego, więc wniosek jest oczywisty. Dziękujemy za to wsparcie Krzysztofowi Bosakowi” – powiedział wczoraj Bielan w programie “Gość Wiadomości”.

Krzysztof Bosak na słowa Bielana zareagował błyskawicznie:

Kandydat Konfederacji na prezydenta we wczorajszych wywiadach podkreślał, że nie udzieli poparcia żadnemu z kandydatów na prezydenta w drugiej turze wyborów.

“Staram się ważyć słowa, żeby nie zostać z tym, że powiem o trzy słowa za dużo o kimś, kto zostanie prezydentem Rzeczypospolitej i później tę osobę będziemy musieli szanować” – mówił.

W pierwszej turze wyborów prezydenckich Bosak zdobył 6,78 proc. głosów, zajmując czwarte miejsce. W drugiej turze spotkają się Andrzej Duda (43,5 proc.) i Rafał Trzaskowski (30,46 proc.).

źródło: onet.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1.3k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments