fbpx

PiS straciło mandat do rządzenia. Nie mają poparcia większości społeczeństwa. TVP info “Takiego sondażu dawno nie było. PiS bez większości w Sejmie”


3.5k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Afera goni aferę, każda następna coraz grubsza. Nic więc dziwnego że nawet wysiłki mediów narodowych nie działają. W pewnym momencie musi też nastąpić taki punkt zwrotny w których społeczeństwo przestanie wierzyć w mannę spadającą z nieba w mediach narodowych.

Sondaż opracował Estymator na zlecenie portalu dorzeczy.pl. I tak na prowadzeniu niezmiennie jest Prawo i Sprawiedliwość, na które w wyborach do Sejmu i Senatu głosować chce 41,9 proc. respondentów. To daje 226 miejsc w Sejmie i oznacza spadek poparcia o 3,9 pkt proc. w porównaniu do poprzedniego badania.W porównaniu do wyborów jesiennych PiS traci 9 mandatów i tym samym nie ma już większości parlamentarnej. – Czytamy na TVP Info i dodaje

Na drugim miejscu znalazła się Koalicja Obywatelska, która odrabia straty. Na to ugrupowanie głosować zamierza 26,1 proc. ankietowanych. To wzrost o 8,8 pkt proc. 

Z tym że to są sondaże wykonywane dla narodowych mediów. Wtedy gdy w TVP p[odniósł się raban że Duda stracił osiem punktów, to na drugi dzień okazało się że to nie 8 tylko 20 pkt. W przypadku tego sondażu może okazać się tak samo, a raczej nie może tylko jest tak na pewno.

Może się tak zdarzyć, że już nie będziemy oglądać gestów Pani Lichockiej, po wyborach parlamentarnych.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3.5k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
4
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
19
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments