fbpx

Polacy oszaleli! Ten sondaż bije na alarm!


1 comment
Subksrybuj nas na Google News

Z sondażu IBSP dla portalu StanPolityki.pl wynika iż Prawo i Sprawiedliwość nie tylko utrzymało przewagę nad opozycją, ale wyraźnie zdystansowało inne formacje polityczne.

Frekwencja wyniosłaby 51,91 proc. Gdyby wybory parlamentarne odbyły się 10 kwietnia, Prawo i Sprawiedliwość mogłoby liczyć aż na 40,68 proc. głosów. Na drugim miejscu znalazłaby się Koalicja Obywatelska z poparciem 22,61 proc.. Na trzecim miejscu znalazłaby się partia Szymona Hołowni Polska 2050, dla której poparcie wynosi 16,95 proc. W Sejmie znalazłyby się jeszcze tylko dwie partie, Konfederacja z poparciem 6,94 proc. oraz Lewica z poparciem blisko progu wyborczego 5,53 proc.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
8
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
PIS z najwyższym poparciem to fake news
PIS z najwyższym poparciem to fake news
1 rok temu

Poszaleli już dawno od kiedy ruszyły ulicami babcie Smoleńskie celebrując kult zwany miesięcznicą. Jaka z tego korzyść ? Taka że Kaczyński już przez dwanaście lat nęka Polaków swoimi teoriami spiskowymi o zamachu. Rzekomo prawnik i adwokat w rzeczywistości manipulator który ma pod sobą prezydenta premiera i prokuratora generalnego. I on mówi o dobrostanie, tylko że nigdy to się nie stanie. To samo dzieje się obecnie w USA, Kanadzie, Rosji i na Ukrainie itd. brak podziału władzy. Największym wrogiem Polaków stał się rząd pod panowaniem PIS. Wysyp kryzysów i zagrożeń drożyzna, utrata zdrowia i życia i pracy nie w ten to… Czytaj więcej »