fbpx

Policja aresztowała szefa klubu PiS. W tle przemoc fizyczna i psychiczna wobec rodziny


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Tego szef dolnośląskiego klubu PiS Jacek B. się nie spodziewał. Późnym wieczorem we wtorek funkcjonariusze Policji wtargnęli do mieszkania, by aresztować mężczyznę. Policja nie potwierdza, że chodzi o działacza PiS. Twierdzi jedynie, że podjęła interwencję w jednym z legnickich domów.

PREZENT DLA DZIECKA 6+ ?

Spraw frajdę i postaw na ZABAWĘ KREATYWNĄ ze

Wybierz zestaw dla dziecka i zamów! TANIEJ niż GDZIEKOLWIEK !

Preferujemy TYLKO bezpieczne przesyłki OLX.pl za 8,99 PLN

“36-latek miał stosować przemoc fizyczną i psychiczną wobec członków rodziny. Policjanci sporządzili niebieską kartę oraz odizolowali mężczyznę od rodziny. Został on prewencyjnie zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Obecnie ustalamy okoliczności zdarzenia” – powiedziała dziennikarzom portalu Jagoda Ekiert z legnickiej policji.

Portal Onet donosi jednak, że według swoich informatorów chodzi o działacza Prawa i Sprawiedliwości. Z ustaleń wynika, że Jacek B. wciąż przebywa w policyjnym areszcie Wszystko zależy teraz od małżonki, czy zdecyduje się na złożenie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa.

Kaczyński zawiesił w obowiązkach Jacka B.

Szef komitetu wykonawczego ugrupowania Krzysztof Sobolewski poinformował, że na wniosek legnickiego pełnomocnika okręgowego PiS, Jacek B zostaje zawieszony w ramach struktur partii. Jak dodał – jego sprawą zajmie się teraz rzecznik dyscypliny partyjnej.

Jacek B. z partią związany jest od 2003 r. W 2010 i 2014 r. został ponownie wybrany radnym Rady Miejskiej Legnicy, gdzie przez kolejne dwie kadencję pełnił funkcję przewodniczącego Komisji Spraw Obywatelskich i Rodziny – podaje portal Gazeta Wrocławska.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments