Policja oskarża Czarzastego o przepychanki! Opublikowali nagranie


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Wczoraj podczas demonstracji, jak twierdzi Włodzimierz Czarzasty, został popchnięty i uderzony przez funkcjonariusza. Policja opublikowała nagranie. Twierdzą, że to wicemarszałek wykazywał się agresją, a ucierpiał na tym jeden z policjantów.

“Zostałem zatrzymany przez policję, zostałem popchnięty na maskę samochodu, zostałem uderzony z tyłu w plecy, zostałem unieruchomiony, a dziś rano dowiedziałem się, że pobiłem policjanta” – mówi wicemarszałek Włodzimierz Czarzasty.

Szanowni parlamentarzyści! Immunitet jaki posiadacie nie daje prawa do przepychania policjantów i usiłowania przerwania kordonu, który funkcjonariusze tworzą aby zabezpieczyć dany obszar. Nietykalność policjantów ma taką samą wartość jak nietykalność posłów.

Napisano na profilu warszawskiej policji na Twitterze.

– Podobno na tym filmie widać jak uderzam policjanta, nie widać tego. – powiedział Czarzasty. – Proszę państwa, ja wiem, co robię – oświadczył na briefingu prasowym.

Prawie natychmiast po zatrzymaniu rzeczniczka SLD zamieściła filmik. Nie widać na nim samego zdarzenia. Możemy na nim zobaczyć bardzo duże zdenerwowanego marszałka, pytającego funkcjonariusza “gdzie jest ten policjant, gdzie jest ten pan który mnie popchnął?” Z tego wnioskujemy że musiał nagle zniknąć co wskazuje, że usprawiedliwienia policji nie są do końca przejrzyste. Ponadto na filmie widać osobę trzecią która potwierdza przebieg zdarzeń relacjonowany przez marszałka. Nagranie Policji nie wyjaśnia niczego, a jeszcze gmatwa całą sprawę.

Zobacz też: Terlecki: podwyżki dla wszystkich medyków to była tylko pomyłka

Źródło: Twitter, Onet


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ