fbpx

Policja przegotowuje się do wojny z gorszym sortem i chamska hołotą ? Zakupy sprzętu do tłumienia demonstracji za 30 mln zł.


11.1k
Subksrybuj nas na Google News

Komenda Główna Policji zamierza wydać 30 milionów złotych na różnego rodzaju sprzęt do tłumienia manifestacji. Beata Szydło: Na pewno za czasów rządów Prawa i Sprawiedliwości, my Policji przeciwko manifestantom wyprowadzać nie będziemy.

Oddziały prewencji mają być dozbrojone w samochody z armatkami wodnymi, które będą kosztować ponad 16,5 mln zł – donosi RMF FM.

Dodatkowo KGP zakupi ręczne i plecakowe miotacze pieprzu, zapasy mieszanki pieprzowej i granatniki jednostrzałowe za prawie 2 mln zł.

Komenda Główna wyposaży policjantów w nowe kaski za 5 mln zł, maski przeciwgazowe do hełmów za 2,5 mln zł oraz tarcze ochronne za 1,7 mln zł.

Do listy zakupów dodano także zagłuszarki fal radiowych – czytamy na stronie RMF FM.

To nic nadzwyczajnego, realizujemy plan modernizacyjny i wymiany sprzętu jeszcze z 2017 roku – mówił dla RMF FM rzecznik policji.

Poco ten sprzęt przecież PiS obiecywał że za ich rządów

Beata Szydło: Na pewno za czasów rządów Prawa i Sprawiedliwości, my Policji przeciwko manifestantom wyprowadzać nie będziemy

Prowokacja szarpie ludzi pryska gazem na strajku przedsiębiorców 16 maja

Policja prowokuje uczestników marszu wydając sprzeczne komendy, następnie tworzy kordon, szarpie ludzi i pryska na nich gazem.Udostępnij !

Opublikowany przez Gazeta Plus Niedziela, 31 maja 2020

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

11.1k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments