fbpx

Policja ściąga odciski palców ze zniczy bo ktoś ułożył ***** *** przed biurem posła PiS.


2 comments, 4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej z Mazowsza otrzymali od swoich przełożonych nie lada wyzwanie. Ktoś porozrzucał wieńce, a ze zniczy ułożył napis ***** *** pod samym wejściem do biura poselskiego posła PiS Maciej Wąsika w Żurominie. Wydarzenia miały miejsce podczas protestu handlarzy i klientów, którzy nie zgadzali się z decyzją rządu o zamknięciu cmentarzy.

Część klientów postanowiła przypomnieć lokalnym politykom, jak bardzo rząd dał ciała ogłaszając zamknięcie cmentarzy chwilę przed 1 listopada. Ktoś na górze jest niestety bardzo skrupulatny i nastawiony na schwytanie sprawców tego nikczemnego czynu. Policjanci musieli ściągnąć odciski palców ze zniczy, które brały udział w proteście i poddać je analizie w policyjnych bazach.

Policja zdejmuje odciski ze zniczyJak poinformował nas komendant KPP w Żurominie, insp. Witold Lemański, w niedzielę…

Opublikowany przez Tygodnik Ciechanowski Piątek, 6 listopada 2020

Lokalna gazeta podkreśla, że w czasie tamtego protestu na miejscu byli funkcjonariusze, którzy nie reagowali na czyny “niezadowolonych”, a teraz robi się z tego “z igły widły”.

źródło: aszdziennik.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
4
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
11 miesięcy temu

kiedyś była milicja czyli mieli być mili dla społeczeństwa niestety po czasie milicja zaczęła bronić władzę i zostali psami a firma MO została psiarnią i tak było do 1989 roku po tym czasie nowa formacja żeby nie kojarzono ją z MO zmieniła się na policję jako ci co mają chronić obywateli i co po czasie oni też zaczęli służyć władzy i zostali psami gorszej rasy bo pitbulami a firma policja to zwykła psiarnia

viola
viola
11 miesięcy temu

policja to niech się zajmie ściganiem pisowskich przestępców i złodzieji i petofili klerów znicze tu nikomu nie zrobiły krzywdy