fbpx

Policja spacyfikowała pokojową demonstrację na rocznicy smoleńskiej [VIDEO]


3 comments, 4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Podczas ostatniej kadencji Zjednoczonej Prawicy doszło do prawdziwej eskalacji agresji funkcjonariuszy w kierunku manifestantów. Władze niejednokrotnie traktowały policjantów jako własną bojówkę, która ma odstraszać zwykłych obywateli od przychodzenia na protesty. Czasem środki przymusu są rzeczywiście konieczne, jak chociażby podczas Marszu Niepodległości w 2020 roku. Trudno jednak znaleźć jakieś sensowne uzasadnienie użycia siły wobec pokojowych protestów, a tak właśnie się stało podczas poniedziałkowych obchodów rocznicy smoleńskiej.

Wobec policji od dłuższego czasu stawiane są zarzuty, że służy interesom jednej partii. Dużo emocji wywołało zdjęcie morza funkcjonariuszy, którzy ochraniali Żoliborz w trakcie Strajku Kobiet. Podobne kontrowersje budzi ich wykorzystywanie w trakcie spotkań prezesa PiS z wyborcami. Mimo iż nie piastuje on żadnej rządowej funkcji, może liczyć na specjalne uprzywilejowanie.

Nie inaczej było podczas poniedziałkowych obchodów katastrofy smoleńskiej. W materiale, który został ujawniony na profilu TuObywatele!, możemy zobaczyć akcję funkcjonariuszy, którzy użyli środków przymusu bezpośredniego w sytuacji, która tego nie wymagała. Policjanci rzucili się na ludzi, choć ci nie wykazywali żadnej agresji. – Bandyci, złodzieje! – słyszymy reakcję zebranych kontrmanifestantów na atak służb. Według relacji uczestników doszło tam do: “duszenia, przekroczenia uprawnień i kradzieży rozbójniczej”. Całe zajście możecie zobaczyć poniżej:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
13
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mitex
mitex
11 miesięcy temu

Tylko w tym udziału nie bierze prawdziwa policja tylko PiS-owska milicja kupieni za podatników pieniądze Bąkiewicza faszyści tylko że w policyjnych mundurach

Milicja polityczna zabija demokrację w Polsce
Milicja polityczna zabija demokrację w Polsce
11 miesięcy temu

Przyjdzie jeszcze czas rozliczeń rządów złośliwego kulawego karła. On chce koniecznie spotkać się z bratem który myślał że może sobie mordować kogo chce, kozaczyć do Rosji, i jak skończył wszyscy wiedzą. To że jeszcze konus rządzi to dzięki temu że stworzył reżim, dyktaturę terror na wzór komunistycznego PRL ale znacznie skuteczniejszy ponieważ dziś mamy technologie cyfrowe Pegasusy czy amerykańskie Predatory (nowa ulepszona wersja wojskowego oprogramowania inwigilującego Pegasus trudniej wykrywalny). “Milicja polityczna” bo tak powinna się obecnie nazywać ten resort który regularnie jest przekupywany i korumpowany przez PIS.

europ
europ
11 miesięcy temu

za tym kurduplem bandytą politycznym powinien być wydany europejski list gończy