fbpx

Policjanci z Gdańskiej komendy nie gardzili alkoholem na służbie, teraz mogą się z nią pożegnać.


4 Udostępnienia
pixabay
Subksrybuj nas na Google News

Strażnicy prawa postanowili uraczyć się napojem rozweselacjącym podczas sprawowania obowiązków służbowych. Sytuacja miała miejsce w nocy z 1 na 2 grudnia. Być może policjanci kontynuowali świętowanie nowego roku. Mieli jednak pecha. Podejrzanym zachowaniem mundurowych zainteresował się przypadkowy obywatel.

Do nietypowej sytuacji doszło w jednym z Gdańskich komisariatów. W póznych godzinach wieczornych pod numer alarowy zadzwonił mężczyzna. Poinformował, że funkcjonariusze, którzy właśnie pełnią służbę, prawdopodobnie są pod wpływem alkoholu. Okazało się, że uwagę Pana który kilka chwil wcześniej składał na komedzie zeznania, zwóciło podejrzane zachowanie policjantów.

Kto tu kogo musi pilnować…

Podejrzenia mężczyzny okazały się być trafne. Od razu po otrzymaniu zgłoszenia przez Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego, zostały podjęte czynności sprawdzające. Funkcjonariusze zostali poddani badaniu na obecność alkoholu we krwi.

“Działania w tej sprawie były błyskawiczne i zostały podjęte natychmiast. Funkcjonariusze zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu, wynik badania potwierdził, że mężczyzni są nietrzezwi” – potwierdziła st. asp. Karina Kamińska z KMP w Gdańsku.

Policjanci poniosą poważne konsekwencje

Niestety, impreza na komisariacie nie skończy się happy endem. Zachowanie mundurowych jest bezzprzecznie niezgodne z prawem i godzi w etykę zawodową. Mężczyzni będą gorzko żałować swojego wybryku. – dodała pani Aspitant

Bezpośrednio po zdarzeniu, komendant miejski policji w Gdańsku, zawiesił obu mężczyzn w wykonywanu obowiązków zawodowych. Zostało wobec nich wszczęte także postępowanie dyscyplinarne. Ostatecznie o losie mężczyzn zadecydował komendant wjewódzki, podpisując rozkaz o zwolnieniu ich ze służby.

Ale się narobiło…

(bez) prawne działania Policji. Felieton Albina

https://gazetaplus.pl/ksiadz-i-policjanci-sponiewierali-mloda-kobiete-bo-chciala-apostazji-widac-ze-jest-popierdoa/30342/?fbclid=IwAR3SdBMzcSvbJABbyNKoOG4lIb7Nmmm0ussD-BWLIq3JLlkmIbm4GkyCi20


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
5
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments