fbpx

Polityk PiS sugeruje że protestujący “aborcjoniści” okradają kościoły i niszczą samochody.


2 comments, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Dariusz Matecki, radny miasta Szczecin w klubie Prawa i Sprawiedliwości zamieścił w mediach społecznościowych wpisy sugerujące iż to manifestujący ukradli pieniądze ze skarbon kościoła Świętego Ottona z Bambergu w Szczecinie.

Premier Morawiecki apeluje o spokój. Tymczasem marszałek Terlecki porównał ruch kobiet do faszystowskiej organizacji Hitlerjugend, a polityk pis sugeruje, że demonstranci okradają kościoły i zaraz zaczną okradać supermarkety.

Według szczecińskiego radnego PiS do dewastacji i kradzieży miało dojść w kościele św. Ottona w Szczecinie. Dariusz Matecki oczywiści już wskazuje sprawców tego czynu. Jego zdaniem odpowiedzialni za to są “aborcjoniści”, co jednoznacznie można to interpretować że chodzi mu o manifestujące osoby popierające prawa kobiet.

Co ciekawe zdjęcia dokumentujące zniszczone mienie pojawiają się na prawicowych portalach. Co jeszcze bardziej może dziwić na tych zdjęciach nie widać nikogo. Przecież taka dewastacja zwróciłaby uwagę masy osób. Czy mamy do czynienia z prowokacjami? To powinna wyjaśnić policja. My opisywaliśmy dziwne zdarzenia np. samotny osobnik na demonstracji rzucający butelką w policję, który nie chciał odpowiedzieć na pytania dziennikarza dlaczego to zrobił.

W komunikatach policji z ostatniej demonstracji można wyczytać że przebiegły one spokojnie. Zatrzymano 37 osób z czego 35 to były osoby atakujące demonstrantów. To zastanawiające że tłum zachowywał się spokojnie a tu nagle dowiadujemy się o zniszczonych samochodach na jakimś osiedlowym parkingu i grabieży w kościele.

Napisał na Facebooku –

“Zaczynają kraść jak w Stanach”

ZACZYNAJĄ JUŻ KRAŚĆ JAK W STANACH! PARAFIA NA ZAWADZKIEGO ZAATAKOWANA Aborcjoniści narysowali pioruny przed wejściem do kościoła, drzwi pooblepiali plakatami. Zdewastowali i okradli skarbony. Opróżnili również koperty z wypominkami za zmarłych!Parafia pw. Świętego Ottona z Bambergu w Szczecinie.

Black Lives Matter”Wczoraj okradli koperty

Ruszyło. Wzorem “Black Lives Matter” przyjęli agresję, wulgarność, brak rozumu i logiki. Teraz dochodzą jeszcze kradzieże i rabunki. Wczoraj okradli koperty z wypominkami za zmarłych w parafii na Osiedlu Zawadzkiego w Szczecinie! Co dalej? Będą wynosić telewizory z marketów?

Radny nawiązał tutaj do ostatnich zamieszek w USA wywołanych brutalnością policji. Między innymi dzięki organizacji „Black Lives Matter” “Czarne życia mają znaczenie” opinia publiczna poznała okoliczności śmierci uduszonego w trakcie zatrzymania przez amerykańską policją George’a Floyda.

Organizacja „Black Lives Matter” ciszy się wielkim szacunkiem i wsparciem wśród celebrytów. Na zdjęciu Lewis Hamilton jeden z najlepszych kierowców Formuły 1 obecnie startujący w Mercedesie


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
4
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
3 lat temu

największym szkodnikiem polski są sami pisowcy kradną na morgi wszystko co im do tych brudnych łap wpadnie ale wkrótce będą sprawiedliwie osądzeni i rozstrzelani jak psy

ELJOT
ELJOT
3 lat temu

Ech, Matołecki…