fbpx

Polski bohater narodowy kończy dziś 67 lat! Wesprzyjmy Jurka dobrym słowem!!!


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Dla zdecydowanej większości – bohater narodowy, dla zatwardziałych PiS-owców zdrajca i dorobkiewicz. Jurek Owsiak ma dziś urodziny. Kończy 67 lat. Mało jest ludzi w Polsce, którzy przez lata oddali całe swoje serce w służbie ludziom. Strach pomyśleć ile naszych dzieci odeszło by przedwcześnie, gdyby nie wierne zaangażowanie Jurka Owsiaka w ideę powszechnej pomocy.

Jurek Owsiak z pewnością nie może narzekać na nudę w życiu. Lista działalności społecznych, w które zaangażował się na przestrzeni kilkudziesięciu lat jest naprawdę imponująca. Oczywiście największą chlubą jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, którą założył w 1993 roku. Drugim sukcesem, o którym głośno jest nie tylko w Polsce, to Pol’and’Rock, czyli dawny Przystanek Woodstock na który co roku zjeżdżają tłumy młodych.

Redakcja Gazety Plus pragnie złożyć Jurkowi najlepsze życzenia! Wszelkiej pomyślności, zdrowia i hartu ducha – byś z taką mocą jak zawsze, prowadził orkiestrę do końca świata i jeden dzień dłużej! Jest Pan nam potrzebny i niech nigdy Pan w to nie zwątpi! Wszystkiego najlepszego !!!

Processed with VSCO with a6 preset

Jeśli macie Państwo chęć – prosimy o komentarze wspierające Jurka Owsiaka w walce o lepszy świat dla nas i naszych dzieci!


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
5
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments