Porozumienie definitywnie odrzuca projekt podatku od reklamy. To nie pierwszy i nie ostatni bunt Gowina


1 comment, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Porozumienie Jarosława Gowina wydało oficjalne oświadczenie, w którym odcina się od projektu ustawy ws. podatku od reklamy partii rządzącej.

PiS otrzymuje cios w plecy od koalicjanta

Wiele wskazuje na to, że projekt ustawy przewidującej opodatkowanie usługodawców reklamowych trafi do kosza. Wszystko przez koalicjanta rządu – Porozumienie Jarosława Gowina które wydało oficjalne oświadczenie, że projektu ustawy nie poprze.

Porozumienie Jarosława Gowina nie widzi możliwości poparcia projektu ustawy o podatku od reklam w zaproponowanym kształci

Oficjalne oświadczenie partii Porozumienie Jarosława Gowina

Oznacza to, że ludzie Gowina oficjalnie sprzeciwiają się rządowemu pomysłowi opodatkowania reklam. A co za tym idzie, zabicia niezależnych mediów w Polsce.

Gowin nie pierwszy raz się buntuje

To już nie pierwszy taki “bunt” w szeregach Zjednoczonej Prawicy, wcześniej Porozumienie Gowina odrzuciło projekt ustawy o 30-krotności składek na ZUS.

Jednak i tak najważniejszym sprzeciwem Porozumienia Gowina było odrzucenie projektu ustawy przewidującej wybory prezydenckie z 2020 roku w formie kopertowej. Było to bezpośrednią przyczyną “wyrzucenia w błoto” 70 milionów złotych przez Jacka Sasina

Ogólny sprzeciw partii Jarosława Gowina do niektórych pomysłów PiSu może wynikać z jego poglądów gospodarczych. W wywiadzie w 2017 roku Gowin podkreślał profil swojej nowej partii.:

Łączy nas wiara w wolny rynek, w niskie podatki, w prywatną własność, a równocześnie przywiązanie do tradycyjnych wartości, takich jak naród, patriotyzm i wiara chrześcijańska

Jarosław Gowin w 2017 roku

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
sprawdzian lojalności
sprawdzian lojalności
17 dni temu

honor czy kupczenie ??ludzie Gowina zdają egzamin !!!