fbpx

Posłanka PiS zostaje przewodniczącą rady programowej PAP


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

O nowej posadzie poinformowała w Radiu Wrocław posłanka PiS – Mirosława Stachowiak-Różecka.

Kolejny członek PiS w radzie PAP

Polska Agencja Prasowa (PAP) to największe medium informacyjne w Polsce. PAP dostarcza rzetelnych informacji zarówno z kraju jak i ze świata. Obecnie poza posłanką PiS w radzie PAP-u zasiada dwóch posłów z ramienia partii rządzącej. Wybór Stachowiak-Różeckiej został zatwierdzony podczas pierwszego spotkania rady w nowym składzie, na koniec marca.

Poza nowo wybraną posłanką PiS, w radzie zasiadają jeszcze Barbara Bartuś  – również posłanka z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, Lech Jaworski (były członek KRRiT), Cezary Krzysztopa (redaktor naczelny portalu Tysol.pl), Małgorzata Niewiadomska-Cudak (profesor Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie), Zbigniew Rytel (członek zarządu głównego Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich), Marcin Sławecki (sekretarz w Biurze Komunikacji i Promocji Ministerstwa Sprawiedliwości), Robert Telus (poseł PiS) i Jacek Turczyk (wieloletni fotograf PAP).

Jaka z kolei jest funkcja rady PAP? To organ, który ma “doradzać“, “na wniosek organów Spółki lub z własnej inicjatywy zajmuje stanowiska oraz wyraża opinie w sprawach realizacji zadań przez Spółkę i jej organy”.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments