fbpx

Pracownik TVP zbluzgał przechodnia. Szokująca reakcja stacji [VIDEO]


1 comment
Subksrybuj nas na Google News

Jedną z najbardziej charakterystycznych cech redakcji z Woronicza w ostatnim czasie jest pospolite chamstwo. To m.in. Stanisław Janecki ordynarnie odezwał się do Kamili Gasiuk-Pihowicz, Daniel Liszkiewicz nazwał prezydenta Warszawy “cymbałem”, a Cezary Gmyz poniżał internautów z powodu rozmiaru penisa. Do tego zaszczytnego grona dołączył właśnie operator TVP3, a reakcja jego przełożonych może wprawiać w osłupienie.

Przynajmniej w teorii można oczekiwać, że osoby reprezentujące “media publiczne” – cudzysłów nieprzypadkowy, biorąc pod uwagę to, jak one teraz wyglądają – powinny robić to godnie i z klasą. W praktyce wygląda to diametralnie inaczej i część z pracowników przekracza kolejne granice, wywołując kolejne skandale na tym tle. W ostatnich dniach głośno było o operatorze TVP, który zwyzywał osobę na chodniku w sposób ocierający się o rasizm. – Jestem Polakiem, a ty jesteś skurwy***em Sowietem, albo Niemcem je*anym. Idź, zwal konia tam pod TVN`em – krzyczał kamerzysta, co możecie zobaczyć poniżej:

Z prośbą o komentarz w tej sprawie zwróciła się redakcja Wirtualnych Mediów. Właśnie dowiedzieliśmy się, że ekipa z Woronicza stoi murem za swoim podwładnym. – Z uzyskanych wyjaśnień wynika, że zarejestrowana reakcja naszego współpracownika była emocjonalna, gdyż została sprowokowana obelgami ze strony autora nagrania. Do dokonania pełnej oceny zdarzenia niezbędne jest przeanalizowanie nagrania całości zdarzenia, a nie tylko jego wybranego fragmentu – stwierdziło biuro prasowe, nie przedstawiając żadnych dowodów rzekomej prowokacji. W odpowiedzi TVP przemilczano, czy będą wyciągnięte wobec niego konsekwencje dyscyplinarne, co może wskazywać na brak takich planów. Biorąc pod uwagę przyzwolenie na wulgarny język w przypadkach opisywanych we wstępie powyżej, nie można wykluczyć kolejnych takich przypadków w przyszłości.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
3
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
3
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Trybunał Stanu dla PIS i bojkot wyborów
Trybunał Stanu dla PIS i bojkot wyborów
1 rok temu

Wychowanie rodzinno szkolne w Polsce zeszło tak dalece na psy za rządów PIS że dyskryminacja w życiu społecznym i przemoc domowa staje się standardem. Za sprawą podżegania i zamęczania i zastraszania Polaków historią porażek. Dobrze wiemy po co PIS tak eksponuje i wspomina wojnę. Jednym z najważniejszych powodów to oszukiwanie Polaków że PIS nie jest wrogiem Polski. Przepraszam bardzo ale wojna dawno minęła wrogowie poumierali a PIS co ? Chce osądzać martwych ? To nie jego już kompetencje. Władza PIS ani żadna inna nie sięga poza grób. Ten terror PISowski jest po to by Polakow nękać sprzedać jak niewolnikow. Odkąd… Czytaj więcej »