Prezydent Trzaskowski apeluje o kolejne nieupokarzanie Prezydenta Dudy.


2.7k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Powrót Jacka Kurskiego na fotel prezesa TVP to kpina z Andrzeja Dudy. Ku mojemu oburzeniu, Jarosław Kaczyński upokarza publicznie prezydenta RP- mówi Rafał Trzaskowski dla Rzeczpospolitej, prezydent Warszawy, kandydat na prezydenta RP.

Prezydent ma prawo weta. Nie zgodziłbym się na dofinansowanie partyjnej TVP. Moja wizja aktywnej prezydentury, to też przedstawienie bardzo konkretnych inicjatyw, które będą miały na celu pomaganie ludziom. Trzeba znaleźć dodatkowe pieniądze na służbę zdrowia, zwłaszcza w pandemii. 2 mld zł powinny być przeznaczone na ochronę zdrowia, zamiast na partyjną propagandę w mediach publicznych. Wystąpię z inicjatywą dofinansowania ochrony zdrowia kosztem finansowania nienawiści w TVP Info.

To, co dzieje się w TVP Info i w „Wiadomościach”, przekroczyło wszelkie granice”.

Czytaj także ; Obóz władzy wpadł w panikę. Ośmieszyć własnego kandydata w trakcie kampanii wyborczej to oznaka desperacji. Kurski wrócił, Duda ośmieszony i upokorzony.

W normalnym świecie można byłoby stworzyć telewizję informacyjną na wzór BBC, ale jeżeli już raz ktoś poszedł tak daleko jak PiS, to jaka jest gwarancja, że jeżeli znów wygra cyniczna formacja polityczna, to znów nie zniszczy i nie upolityczni telewizji? To, co dzieje się w TVP Info i w „Wiadomościach”, przekroczyło wszelkie granice. Telewizja, którą kiedyś nazywano publiczną, straciła całkowicie swoją wiarygodność. Renoma mediów publicznych jest niestety niemożliwa do odbudowania.

Źródło Wywiad dla- Rzeczpospolita


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2.7k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments