Próba zabójstwa Prokuratora Krajowego. Ofiarą zamachu mógł paść nie tylko Święczkowski, ale i jego rodzina.


5
Subksrybuj nas na Google News

Od czasu wykrycia sprawy prokurator ma przydzieloną ochronę osobistą. Mężczyźni zorganizowali broń z tłumikiem i amunicję. Motywem były m.in. zemsta i obawa, że prokurator Bogdan Święczkowski może doprowadzić do skazania jednego z nich na karę dożywotniego więzienia. Obaj byli już w przeszłości skazani za zabójstwa.

Stoją za nimi dwaj mężczyźni osadzeni w areszcie w Opolu.Oskarżeni w tej sprawie to Bogdan G. i Grzegorz P.Oskarżenie obejmuje także funkcjonariusza Straży Więziennej Krzysztofa N., któremu zarzuca się udział w korupcyjnym procederze. Grozi za to do 10 lat więzienia. Oskarżony w tej sprawie jest też Robert B., który dostarczył kartę płatniczą, dzięki której Krzysztof N. robił zakupy dla obu osadzonych. Robertowi B. grozi 8 lat pozbawienia wolności.

Z informacji które posiada redakcja , cały ten proceder miał na celu zabicie Prokuratora Krajowego i jego rodzinę. Jest to już kolejna tego typu akcja skierowana przeciwko osobom które stanowią prawo w Polsce, wcześniej podobne plany były wobec Ministra Sprawiedliwości Zbigniewowi Ziobro.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
4
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
4
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments