Proboszcz z “Plebanii” nie wytrzymał: Muszę to powiedzieć – Spie*da*ajcie!


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Spokojny na co dzień aktor Władysław Matuszak, znany widzom jako ksiądz proboszcz z serialu TVP “Plebania” nie wytrzymał tego, co od tygodni dzieje się w Polsce. Na Facebooku zamieścił emocjonalny wpis, w którym potępia działania władz na wielu płaszczyznach.

Matuszak nie ukrywał do tej pory, że z Prawem i Sprawiedliwością mu nie jest po drodze, jednak teraz naprawdę dał upust swoim emocjom.

“Mój wpis będzie emocjonalny, ale muszę napisać o tym, co mnie oburza”

Przypomniał jak przed wyborami władze namawiały do tego, by iść do urn, bo wirus jest w odwrocie. “Nie ma się czego bać, żadnego tam wirusa…” – mówił Morawiecki w trakcie kampanii prezydenckiej.

Racje polityczne wzięły górę nad rozsądkiem. Dzisiaj krzyczycie do protestujących, że ryzykują życiem bo covid atakuje. Od wielu dni pojawiają się nagrania ratowników, którzy krążą od szpitala do szpitala szukając wolnych miejsc dla znajdujących się w ciężkim stanie pacjentów. Trwa to godzinami. A cyniczni propagandyści pis-owscy mówią, że sytuacja jest pod kontrolą. Zapytam wprost. Czy dla Kaczyńskiego , Morawieckiego i całej tej obrzydliwej kliki rządowej zabraknie też miejsca w szpitalach? NIE!!! Dla nich zawsze będzie miejsce. Bo oni są ważniejsi niż jakiś tam obywatel X, Y czy Z – pisał wściekły aktor. – Dlatego powtórzę za protestującymi: SPIER***Ć! (…) Jesteście kompletnymi nieudacznikami. Możecie nas straszyć prawicowymi bojówkami ale celu przez was zamierzonego nie osiągniecie. Chcecie ścigać protestujących ale zwalniacie z aresztu prawicowych bandytów, którzy tych pokojowo demonstrujących brutalnie atakują – napisał aktor

Mój wpis będzie emocjonalny ale muszę napisać o tym co mnie oburza. Tuż przed wyborami premier Morawiecki mówił o…

Opublikowany przez Włodka Matuszaka Niedziela, 1 listopada 2020

źródło: facebook.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
5
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments