fbpx

Proces Wyborczy w Polsce nie był przeprowadzony uczciwie. “Wiadomości” TVP: Duda jest najwspanialszy, czyli powtórka z nagonki


347
Subksrybuj nas na Google News

Media publiczne, łącznie z Polską Agencja Prasową w trakcie procesu wyborczego były rażąco stronnicze. Takich naruszeń prawa w Polsce jeszcze nie było.

Ostanie wiadomości w TVP przed ciszą wyborczą były przykładem, że proces wyborczy w Polsce wymknął się spod kontroli. Pracownicy TVP poświęcają wiele miejsca i uwagi Andrzejowi Dudzie, chwaląc go niemalże za wszystko, nawet za rzeczy z którymi nie miał niczego wspólnego.

Na okrągło zadawane pytanie sugerujące jak za poprzedniej władzy żyło się źle. To prawda bo niektórym w Polsce żyje się bardzo dobrze. Przez okres rządów PiS nigdy w historii naszego nie było tylu afer w tak krótkim czasie.

Marek Migalski obserwował wiele procesów wyborczych w rożnych krajach. Jako obserwator z ramienia PE wielokrotnie oceniałem wybory w Azji i Afryce, pod kątem tego, czy były „free and fair” (wolne i uczyciwe). Biorąc pod uwagę zaangażowania instytucji państwa i mediów rządowych, nasze wybory prezydencka oceniłbym jako „free but not fair”.

Nikt nigdy nie wykopał tak głębokiego rowu pomiędzy Polkami i Polakami jak PiS i rządowa telewizja.

Prezentacja wstępnego oświadczenia Misji OBWE po drugiej turze wyborów prezydenckich w Polsce

W konferencji prasowej można wziąć udział osobiście lub przez Zoom (szczegóły poniżej). Transmisję można również będzie śledzić na żywo na stronie www.facebook.com/osce.odihr.

W konferencji wezmą udział Thomas Boserup, szef Specjalnej Misji Oceniającej Wybory ODIHR. Martina Barker-Ciganikova, zastępczyni szefa Specjalnej Misji Oceniającej Wybory ODIHR Konferencja odbędzie się 13 lipca 2020 r., w poniedziałek, o godz. 15.00 w Hotelu Hilton, Warszawa, ul. Grzybowska 63, Sala konferencyjna


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

347

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments