fbpx

Przerażony Szymon Hołownia wpadł w panikę na widok śmieciarki [VIDEO]


3 comments, 10
Subksrybuj nas na Google News

Czy ktoś czyha na życie Szymona Hołowni? Takie wnioski mogli odnieść widzowie jego cyklicznej transmisji internetowej. Lider Polski 2050 pojechał na stację benzynową i dostał ataku paniki na widok przejeżdżającej śmieciarki. Polityk myślał, że pojazd transportujący nieczystości planuje w niego wjechać i pozbawić go życia.

Ciężkie chwile przeżywali niedawno sympatycy Szymona Hołowni. Była gwiazda TVN, która próbuje teraz swoich w innej roli, najadła się dużego strachu podczas postoju na stacji benzynowej. Polityk Polski 2050 myślał, że przejeżdżająca obok śmieciarka będzie pojazdem, który zakończy jego egzystencję na tym świecie. – W tej chwili stało się coś zupełnie niezwykłego, bo nagle zza węgła wyjechała wielka śmieciarka, której tu przed chwilą nie było. (…) Śmieciarki do tej pory nie było, a tu nagle jest śmieciarka. Są też panowie, którzy ogarniają, ale mam nadzieję, że nie będą mnie bić. Jest ściana i nagle zza ściany wyłania się śmieciarka, duże przeżycie. Mówiąc szczerze się bałem, że we mnie wjedzie – mówił wyraźnie wystraszony Hołownia.

Finalnie cała historia skończyła się szczęśliwie i okazało się, że nie byli to żadni zamachowcy, a pracownicy oczyszczający miasto. Jednak zachowanie Hołowni dało asumpt do wielu złośliwych komentarzy internautów, którzy dociekali, czy wszystko z nim na pewno dobrze. Wspomniane nagranie możecie zobaczyć poniżej:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 10

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
3
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
3
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
3
ZABAWNE
WOW WOW
3
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
25
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
4
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Przedwyborcze lęki polityków przed PISIS
Przedwyborcze lęki polityków przed PISIS
7 miesięcy temu

To nie pierwszy atak histerii i zapewne nie ostatni. Słynny beksa Hołownia nie powinien zajmować się polityką oficjalnie. Biorąc pod uwagę zbliżajace się wybory musi mieć dobrą ochronę to raz przypadek Blidy czy Leppera to powód do strachu przed zabójcą Ministra Sprawiedliwości Ziobro i Kamińskiego Mariusza na których ciążą niewyjaśnone zabójstwa bądź upozorowane nieszczęśliwe wypadki. Polska za rządów PIS staje się bardzo niebezpiecznym miejscem nie tylko dla partii opozycyjnych i demokracji ale przede wszystkim to największe zagrożenie dla życia Polsków którzy cierpią psychicznie i ekonomicznie przez PISowskich bydlaków którzy się sprzedali bydlakom dzikiego zachodu.

Kicia
Kicia
7 miesięcy temu

Z tym po anem coś nie gra,kto panikuje widząc tira,czy inny duży samochód obok,on do lekarza niech się uda bo jest niestabilny

wielki_piec
wielki_piec
Odpowiedź do  Kicia
7 miesięcy temu

Człowiek niestabilny i niepewny emocjonalnie może być niebezpieczni w krytycznych sytuacjach.