Rafał Trzaskowski chce budować jedność i zapowiada kolejne kroki. W Niedzielne popołudnie spotkał się z wyborcami w Warszawie.


4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Rafał Trzaskowski dziękował za oddane na niego głosy w wyborach prezydenckich. Prezydent miasta stołecznego Warszawy spotkał się ze swoimi zwolennikami na bulwarach wiślanych w Warszawie. Razem ze swoją małżonką Małgorzatą przybył parę minut po 18:00 w okolice Centrum Nauki Kopernika , gdzie czekało na niego około 1000 zwolenników.

Foto: Andrzej Woszczyński

Mówił o konieczności budowania zjednoczonej opozycji i rozmowy z osobami, którzy głosowali inaczej. Zachęcał swoich wyborców, by nie obrażali się na wynik wyborów prezydenckich i mieli nadzieję na zmiany. Dziękował również warszawiakom za wysoką frekwencję wyborczą.

Trzaskowski zapowiedział również, że w najbliższych tygodniach będzie informował o swoich następnych krokach. Przyszłe działania prezydenta Warszawy mają skupiać się wokół zacieśniania współpracy między samorządami. Na 5 września zapowiedział spotkanie, którego wynikiem ma być budowa zjednoczonej opozycyjnej siły politycznej.

– Musimy jasno mówić, że ich rozliczymy, że nie damy niszczyć Polski, nie damy naruszać demokracji, praw kobiet i siły samorządów, na których Polska dalej stoi (…) Chcemy bronić Polski samorządnej, która jest najbliżej obywateli – powiedział.

Na wrzesień zapowiedział wielkie spotkanie , na którym będą samorządowcy , ruchy społeczne , oraz wszyscy którym na sercu leży dobro Polski. Będzie to wielkie spotkanie Wolności i Solidarności.

Foto: Andrzej Woszczyński

Spotkanie przy Muzeum nad Wisłą w Warszawie – oglądajcie #NaŻywo!

Opublikowany przez Rafała Trzaskowskiego Niedziela, 26 lipca 2020

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
3
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments