PiS w panice! Reżim sanitarny właśnie upada a PiS nie wie co robić


6
Subksrybuj nas na Google News

Prawo i Sprawiedliwość pogrąża się w coraz większej panice, najpierw wyrok Sądu Najwyższego o nie konstytucjonalności obostrzeń, teraz seria umorzeń postępowań wszczętych przez sanepid.

Sanepid przegrywa w sądach

Ludzie masowo otwierają swoje przedsiębiorstwa, zaczęło się od górali i ich protestów na stokach, w ślad poszli inni, najpierw Opole, potem Cieszyn, teraz kolejne przypadki otwierania przedsiębiorstw mimo reżimu sanitarnego rozlewają się na resztę kraju.

Wojewódzki Sąd Okręgowy w Warszawie właśnie unieważnił wszystkie postepowania wszczęte ws. otwarcia przed przedsiębiorców swoich lokali mimo pandemii. Było to aż 21 postępowań, wszystko zostało umorzone.

Koronawirus. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie unieważnia kary grzywny wydane przez inspektora sanitarnego. Fragment wokandy z ostatnimi rozstrzygnięciami
Koronawirus. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie unieważnia kary grzywny wydane przez inspektora sanitarnego. Fragment wokandy z ostatnimi rozstrzygnięciami Źródło: Wojewódzki Sąd Administracyjny, Fot: wp.pl

Sąd Najwyższy – “to co robi PiS jest niekonstytucyjne”

Na początku rok Sąd Najwyższy opublikował wyrok ws. działań rządu ogłaszając stan pandemii oraz ustawę anty-covidową za niezgodne z konstytucją RP. O sprawie pisaliśmy tu.

Teraz wychodzi na to że Sądy i sił porządkowe funkcjonują w tym kraju niezależnie od siebie, w stanie konfliktu, sanepidy i policja nakładają kary i mandaty, ale co z tego jeśli są one za chwile umarzane?

Sanepid obecnie wszczął około 100 postępowań, możemy być pewni że wszystkie zostaną umorzone. Wygląda na to że reżim sanitarny PiSu zaczyna się sypać.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

6

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
2
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
14
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments