fbpx

Rydzyk: “Jestem podobny do Pana Jezusa, który za bezgraniczną miłość był znieważony, katowany i ukrzyżowany”


6 comments, 6
wikipedia
Subksrybuj nas na Google News

Sądowa batalia ojca Tadeusza sprawia, że ten sięga bo coraz mocniejsze środki, by przekonać swoich zwolenników, by Ci walczyli o jego dobre imię. Rydzyk w swoim apelu zachęca do przesyłania do prezydenta Andrzeja Dudy pisma, którego wzór znajduje się na stronie Radia Maryja.

– Chcą nam odebrać możliwość wolnego nadawania przez radio i telewizję takiej ewangelizacji. Pytajcie, czy to jest konstytucyjne. Może to jest zapowiedź końca Polski? Oddawanie wszystkiego w ręce niepolskie. Czy nie są to polecenia spoza Polski? Czy to nie jest zorganizowane? To, co dzieje się z Telewizją Trwam i Radiem Maryja, jest zorganizowane. Mamy na to dowody. To jest zorganizowane międzynarodowo. Nie dajmy się. Jesteśmy Polakami – pisze Rydzyk.

Rydzyk prosi swoich zwolenników, aby wysyłali pismo “do Pana Prezydenta, do rządzących, do Marszałka Sejmu”. Pisząc o tym, co spotyka jego i Rodzinę Radia Maryja oraz TV Trwam, redemptorysta wspomina o cierpieniach, jakich doświadczał Jezus Chrystus.

– Być ciąganym po sądach, doświadczać kłamstwa, oszczerstw szerzonych nie tylko w Polsce, ale i w świecie; szerzonych w radiach, telewizjach, prasie, internecie za czynienie dobra, służenie Panu Bogu, Ojczyźnie, rodakom, ludziom – to szansa na to, by choć trochę być podobnym do Pana Jezusa, który za bezgraniczną miłość był odrzucony, sądzony, strasznie znieważany, katowany, ukrzyżowany przez tych, których darzył i darzy bezgraniczną miłością – przyznał dyrektor Radia Maryja.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

6 comments, 6

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
2
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
2 lat temu

jeżeli jezus był podobny do rydzyka to teraz wiem dlaczego tak skończył

8gw
8gw
2 lat temu

piszecie o jakimś grzybie a o strasznej umieralności na inne choroby niż covid ani mrumru?wPolandi służba zdrowia leży,rozpierducha taka,że za 10 lat nie pozbierają się do kupy !tylko liczą kasę i ch……

cojest grane?
cojest grane?
2 lat temu

chłopina myśli,że jest Jezusem? takie porównanie już jest chore……

serio?
serio?
2 lat temu

Oddam za darmo kilo dużych gwoźdźi i kilka drewnianych belek. sprawdzi się

Bonaba
Bonaba
2 lat temu

Rydzyk podobny do Jezusa? Ale Pan Jezus nie miał problemów z pieniędzy, wręcz namawiał, żeby oddawać, dzielić się pieniędzmi. ” Nie troszczcie się zbytnio o swoje życie, o to, co macie jeść i pić; ani o swoje ciało, czym się macie przyodziać. Czyż życie nie znaczy więcej niż pokarm, a ciało więcej niż odzienie”

Nomek
Nomek
2 lat temu

Ciekawe, czy gdyby Rydzol żył w czasach biblijnych, to by popierał bogatego, wszechmocnego Piłata, czy ubogiego Jezusa?