Rząd będzie kontynuował działanie szkół mimo tragicznej sytuacji pandemicznej! Zobacz czy twoją szkołę też zamkną!


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Tragiczne efekty polityki obozu rządzącego związanego z pandemią koronawirusa widać wszędzie, media podają nam codziennie wiadomości o bitych rekordach, liczby zarażonych podaje się już w tysiącach każdego dnia. Mimo to rząd dalej nie zdecydował się na ponowne zamknięcie placówek oświatowych.

Rząd nie widzi przeciwwskazań

Premier Morawiecki na dzisiejszej konferencji oświadczył iż szkoły nie są przyczyną obecnej lawiny zakażeń. Mimo to przekonywał w czerwcu, podczas wyborów że pandemia “jest w odwrocie i nie ma się czego bać”, rząd teraz niczym pies z podkulonym ogonem chowa się w kącie bo sam nie wie co ma robić. Obecne decyzje rządu w sprawie pandemii zdają się pokazywać kompletną bezsilność rządu w walce z wirusem. Kompletne zamknięcie kraju i gospodarki gdzie dzienna liczba zakażeń wahała się w okolicach 10 pokazuje brak jakiejkolwiek kompetencji na tym polu.

Uczniowie protestują

Uczniowie Polskich szkół mają już dosyć kiepskiej polityki polskiego rządu ws. pandemii i trzymania ich w szkołach podczas kiedy sytuacja w kraju z dnia na dzień się pogarsza. Dzisiaj zorganizowano protest “My naprawdę się boimy” w którym uczniowie wyrazili swoje znaczące zaniepokojenie obecną sytuacją w szkołach mimo pandemii. Unia Metropolii Polskich oraz Związek Miast Polskich wystosowały już apele do Ministerstwa Zdrowia oraz Ministerstwa Edukacji o pozwolenie na przejście do nauczania w trybie zdalnym. Decyzja jeszcze nie zapadła.

W tą sobotę padł nowy rekord zachorowań na koronawirusa – 5 300 kolejnych osób. Dzisiaj było to blisko 4400 przypadków.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ