fbpx

“Rząd marnotrawi pieniądze publiczne” Trzaskowski zapowiada ustawę skromnościową.


2.8k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Rafał Trzaskowski powiedział że niektóre inwestycje realizowane przez obecny rząd są marnotrawstwem i są tylko po to, aby dać pracę koleżankom i kolegom. Wśród nieracjonalnych inwestycji wymienił m.in. pomysł produkcji elektrycznych samochodów oraz zmiany w elektrowni Ostrołęka.Naszym zdaniem uzbierałoby się tego dużo więcej.

Zgłoszę projekt ustawy skromnościowej, takiej ustawy, która przywróci porządek, i która zmusi rząd do tego, żeby przestrzegać ustawy kominowej” – zapowiedział prezydent Warszawy i kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Polski – Rafał Trzaskowski. “Skoro prezesi spółek, wszystkich samorządowych, mogą się mieścić w tej ustawie kominowej, to dokładnie tak samo powinno to wyglądać w państwie polskim w odniesieniu do spółek państwowych. Ludzie mają dosyć tego, że w momencie, kiedy oni mają problemy i martwią się o każdy kolejny dzień i o miejsce pracy, rząd tego nie zauważa, dalej marnotrawi pieniądze publiczne i nie zmienia swojego zachowania” – tłumaczył.

?NA ŻYWO: Konferencja prasowa prezydenta Rafał Trzaskowski. Władza jest po to, żeby rozwiązywać problemy ludzi – szczególnie w czasach kryzysu. Oglądajcie i komentujcie!

Opublikowany przez Platforma Obywatelska Wtorek, 2 czerwca 2020

Uderz w stół a nożyce sie odezwą – pierwszy zabrał głos Ryszard Terlecki

Jego oświadczenie spotkało sie z natychmiastowa ripostą jedenego z najbardziej zaufanych ludzi Kaczyńskiego – Ryszarda Terleckiego

Czytaj także : Mamy niewybory, mamy niemaseczki. Mamy też nieinwestycje. Miliardy złotych na nieudane projekty. Ile wydał LOT na “nieCondora” bada Krzysztof Brejza.

To jest ciekawy pomysł, czekamy na decyzje samorządów, pana Trzaskowskiego także, czy w spółkach miejskich te wynagrodzenia zostaną ograniczone. Jeżeli tak się stanie, to będziemy przekonani, że jego intencje są uczciwe – odparł.

Czytaj także: Generalny wykonawca Zakopianki wygumkował pieczątki z faktur podwykonawców, GDDKiA nie chce wypłacić należności za wykonane prace.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2.8k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments