Sanepid upraszał Matkę Boską Częstochowską o ustanie pandemii.


11 comments, 10
Subksrybuj nas na Google News

Główny Inspektor Sanitarny wraz z delegacją z poszczególnych stacji sanitarno-epidemiologicznych postanowili udać się na Jasną Górę, by wymodlić u Matki Bożej ustanie pandemii i siły do dalszej służby społeczeństwu.

Dziś jest dobry czas, aby podziękować wszystkim pracownikom stacji zaangażowanym na polu walki z koronawirusem. Przy mocno okrojonych kadrach i niewielkich nakładach finansowych sprostaliśmy naszym zadaniom” – podkreślił Jarosław Pinkas, Główny Inspektor Sanitarny

Inspekcja biedna, przez całe lata okrojona, z brakami kadrowymi, dała radę. Pokazaliśmy, że jesteśmy potrzebni i za to wszystkim pracownikom Inspekcji Sanitarnej należy się zwykłe słowo ,,dziękuję” – powiedział inspektor. Dodał, że to słowo ,,dziękuję” ma teraz także wymiar dobrze spełnionego obowiązku i poczucie wartości. – Docenienie Inspekcji przez rząd, społeczeństwo, przez wszystkich tych, którzy wiedzą, że nie dałoby się zapanować nad pandemią, gdyby nie ofiarna praca Inspekcji Sanitarnej – podkreśla Jarosław Pinkas.

Jesteśmy bardzo, bardzo zmęczeni, robimy to od długiego czasu, od ponad pół roku, 24 h na dobę, często pracując w niespecjalnie dobrych warunkach, bez linii telefonicznych. Cała masa ludzi jest niezadowolona z tego, że się nie można było chociażby do nas dodzwonić, ale myśmy naprawdę wtedy pracowali. I mamy teraz poczucie, że będzie lepiej, bo mamy szansę na bardzo szybkie ucyfrowienie inspekcji, na znacznie większe środki finansowe, niż mieliśmy do tej pory. Rok 2021 to jest rok z istotnie większym budżetem dla inspekcji sanitarnej, więc mamy perspektywę” – dodał główny inspektor sanitarny.

To trudny rok, skrajnie trudny rok, ale podołaliśmy. Jeszcze wiele przed nami, i potrzebujemy siły. To mała pielgrzymka, bardzo mała, musimy się dystansować, ale chcieliśmy zachować tradycję pielgrzymowania – podkreślił Jarosław Pinkas.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

11 comments, 10

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
5
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
24
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
11
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
nasum
nasum
24 dni temu

Potrzebna kasa, a nie pielgrzymka 😀

21 wiek w PL
21 wiek w PL
23 dni temu

Gdyby ktoś nie wiedział albo przed chwilą się obudził – tak, jestesmy w Polsce w 21 wieku. Nie wiem czy śmiać się czy płakać

max
max
23 dni temu

No i co matka boska dała się uprosić PIS-owi pandemia ustała.?? czy dalej trzeba maski?

Nina
Nina
23 dni temu

Do rządu niech kierują prośbę, bo to on decyduje o plandemii.

Antychryst
Antychryst
22 dni temu

A to Q rła, zesłał na koronę, gnidy jeden, nie szanuje człowieków, nie kocha nas, nie lubi ba nie na widzi

gal
gal
22 dni temu

Nawet Pan Jezus kiedy był pytany o to czy jest królem żydowskim odpowiedział że królestwo Jego nie pochodzi z tego Świata, a tutaj banda półgłówków bo trudno ich nazwać osobami odpowiedzialnymi , choć piastują ważne stanowiska modli się o ustanie pandemii, a powinni o lepszy rozum, albo choćby o większą jasność umysłów, a tutaj zupełnie na odwrót, mamy zabobon.

Wrzodzisław
Wrzodzisław
22 dni temu

Kiedyś był taki film radziecki pt “Świat się śmieje”.
Właśnie oglądamy “Świat się śmieje 2”

bas
bas
20 dni temu

Iran. 2.0

marko
marko
20 dni temu

moze sanepid to powinien do pieca wskoczyc na 3 zdrowaski

bbc
bbc
19 dni temu

panie pinkas…nie wiem czy sie smiac …cy plakać…przycisnely was te czasy..ale prosze opowiedziec o blogim nierobstwie przez cale dziesieciolecia…te wakacje na koszt spoleczny w sanatoriach…na l 4…czy nie wstyd dzis wypinac piersi?ilu ludzi pogrzebaliscie bo nie doczekali sie pomocy?ilu ludzi trzymaliscie na kwarantannach jak ziobrowcy w aresztach wydobywczych?nie widze tu czasu na oklaski…a zobacz pan co sie dzieje od dwoch tygodni?

duchu
duchu
15 dni temu

21 wiek a tacy idioci jak ten szef senapidu sa stawiani na takie stanowiska