Sasin “człowiek demolka”, leczy ropą, organizuje wybory… Budka – nie wysyłacie go na Śląsk! Biada górnikom.


997
Subksrybuj nas na Google News

Jacek Sasin – ten który leczył ropą, organizator ostaniach “niewyborów”, organizator niesławnego wyjazdu do Smoleńska, teraz jedzie ratować górników od zarazy.

Sasin zapowiedział powstanie sanatorium w którym leczy się ropą naftową

Akcja ta miała miejsce na terenie Otwocka w 2007 r. Miasto to słynie jako ośrodek letniskowo-uzdrowiskowy. Jacek Sasin podczas jednego ze swoich spotkań przedwyborczych zapowiedział powstanie pierwszego w Polsce sanatorium leczenia ropą naftową. Taką nowatorską metodę stosuje już uzdrowisko w Azerbejdżanie. Leczenie polega na kąpieli w tym specyfiku, w którym chory ma zanurzyć się po szyję. Sasin twierdził że można w ten sposób wyleczyć wiele chorób np reumatyzm, choroby skóry i nerwice.

Jeżeli chodzi o nerwice to takie sanatorium lepiej byłoby postawić gdzieś w okolicach ulicy Nowogrodzkiej, niedaleko siedziby PiS. Całe szczęście, że pomysł tak jak większość pomysłów rządowych skończył się tylko na konferencji prasowej.

Borys Budka – PiS mistrzowie świata w robieniu bałaganu

“Nie ma drugiego takiego ugrupowania chyba w Europie jeśli nie na świecie które potrafi zrobić taki chaos tak namieszać, a później udawać, że wszystko jest zgodne z prawem. Wy jesteście naprawdę mistrzami świata w robieniu totalnego bałaganu. Wy jesteście nie tylko totalną władzą, ale , jeszcze do tego totalnym chaosem.

Przypomnę że to wasz Guru powiedział wybory odbędą się w maju i tak ma być. Bez względu na to co mówił minister Szumowski. Bez względu na to co mówił Pan premier Gowin i bez względu na to co mówili eksperci to wy się uparliście, żeby jak najszybciej przeforsować waszego kandydata, żeby ten pałac był na zawsze wasz, ale to wam się nie udało z prostej przyczyny. Bo jest odpowiedzialna opozycja. Bo obywatele nie zgodzili się na wielką farsę i kpinę którą zaproponowaliście.  

Nie wysyłajcie Sasina – biada górnikom

Wy dzisiaj mówicie o Konstytucji? Na miłość boską w tych ostatni akt prawny na. który wy możecie się powoływać. Wprowadziliście  wybory kopertowe, które miał zorganizować pan Sasin. Dzisiaj słyszę że Sasin pojechał na Śląsk ratować górników. Broń Boże nie wysyłajcie gdziekolwiek bo za co się nie zabierze to zepsuje.

Ja naprawdę boję się o mój kochany region, że jak wy tam wyślecie Sasina to biada z tymi górnikami. Znaczy bądźcie wreszcie poważni. To co zrobiliście to jest kpina nie tylko z opozycji, bo to wiemy że nie macie dla nas szacunku, ale to jest kpina z obywateli.

Budka – Pałka antykryzysowa dla przedsiębiorców

Wy mówicie dzisiaj że trzeba przyspieszyć wybory. Nie no wy je spowolniliście. Jedynym Konstytucyjnym prawem rządu i prawem tej większości, żeby zgodnie z konstytucją przesunąć wybory, był stan klęski żywiołowej. Ten stan klęski żywiołowej jest faktycznie, bo od 13 marca de facto ograniczyliście prawa obywatelskie, te obywatelskie, ludzie tracą pracę przedsiębiorcy muszą protestować. Zrobiliście nie tarczę a pałkę na tych przedsiębiorców, a teraz nagle będziecie opowiadać, że wsłuchuje się w głos opozycji czy obywateli”


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

997

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments