fbpx

Sasin o Tusku “On chce uciec od tej odpowiedzialności, za to co się wydarzyło”


2 comments, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

W ostrych słowach o Donaldzie Tusku wypowiedział się Jacek Sasin. Wicepremier i minister aktywów państwowych mówił o byłym premierze “On chce uciec od tej odpowiedzialności”

Sasin krytykuje Tuska

W wywiadzie dla radia RMF FM Jacek Sasin skomentował ostatnie wypowiedzi byłego premiera Donalda Tuska i jego komentarze na temat wydarzeń sprzed 11 lat. Według Sasina Tusk “przekroczył w nich wszelakie formy obrzydliwości”.

W swoim wywiadzie Sasin podkreślał, że katastrofa smoleńska wciąż dzieli Polskę. Według wicepremiera “są osoby, którym na tym zależy”. Jacek Sasin w swoim wystąpieniu nawiązywał do niedawnego wywiadu Donalda Tuska dla TVN24.

Tutaj nie mogę uciec od wczorajszego wywiadu Donalda Tuska, który przekroczył wszelkie poziomy obrzydliwości w polityce, ale też w ogóle w życiu

Jacek Sasin dla RNF FM

Wicepremier powoływał się na en fragment wywiadu z Donaldem Tuskiem

Prezydent Lech Kaczyński, także w rozmowie ze mną w cztery oczy podkreślał, po tak zwanym incydencie gruzińskim, że od czasu, gdy pilot odmówił prezydentowi lotu do Tibilisi, on sam będzie podejmował decyzję, kiedy będzie latał rządowym samolotem, bo jest głównodowodzącym

Donald Tusk dla TVN24

Według Sasina Tusk zmyśla

Opinia Sasina na temat wywiadu z Donaldem Tuskiem przedstawia się następująco – jest to próba obciążenia zarzutami i winą za katastrofę prezydenta RP, Lecha Kaczyńskiego.

Sasin mówi o tym, że były premier posługuje się “wymyślonymi rozmowami o których przypomina sobie nagle po 11 latach”.

Widać, że Donald Tusk jest człowiekiem, który chce uciec od odpowiedzialności za to, co się wydarzyło. A od tej odpowiedzialności nie ucieknie 

Jacek Sasin dla RMF FM

Jacek Sasin przypominał również że 10 lat temu funkcję premiera w RP pełnił Donald Tusk, z czym wiąże się podejmowanie kluczowych decyzji dotyczących działań rządu. Według Sasina to z jego winy zastosowano niewłaściwe metody wyjaśniania katastrofy. Sasin podkreślał, że w tamtym czasie ani Polska, ani Rosja nie dały odpowiedzi na to co wydarzyło się pod Smoleńskiem.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jozef
Jozef
3 miesięcy temu

Panie Sasin ty żeś organizował ten wylot i ty jesteś odpowiedzalny z Kaczyńskim za ten wylot

europ
europ
3 miesięcy temu

sasin to ty organizowałeś lot do smoleńska i to ty za to odpowiesz przed sądem głową