Sasin zarzuca dziennikarzom kradzież makulatury za 70 milionów


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Dziennikarz Wojciech Czuchnowski wytropił magazyn z makulaturą za 70 milinów. Pobrał próbki co nie spodobało się ministrowi Sasinowi.

Poczta Polska twierdzi że pakiety są strzeżone, a miejsce objęte tajemnica przedsiębiorstwa

Przekazane naszej spółce pakiety wyborcze nadal są przechowywane w jednym z obiektów logistycznych, który jest chroniony fizycznie oraz ma zabezpieczenie techniczne, a dostęp do niego jest limitowany. Nie ujawniamy szczegółów dotyczących miejsca przechowywania i transportu tych materiałów ze względów bezpieczeństwa oraz z uwagi na tajemnicę przedsiębiorstwa – taką informację 22 lipca przekazało, biuro prasowe Poczty Polskiej.

Jeżeli tak pilnują swoich tajemnic, to dobrze, że nie organizowali wyborów.

Dziennikarz dotarł do magazynu gdzie przechowuje się 30 milionów pakietów do głosowania. Oficjalnie Poczta polska nie chciała zdradzić tego niechlubnego miejsca. Jednak dla chcącego reportera nic trudnego. Odpowiedni wywiad, odpowiedni kamuflaż, przejście przez dziurę w płocie i oto przez nikogo zatrzymywany z kartonem pakietów Sasina opuszcza obiekt.

Co ciekawe na paletach wisiała informacja z data przyjęcia 6 maja 2020r, co oznacza że listonosze mieli by tylko dwa dni na rozniesienie 30 milionów pakietów. Na kartach do głosownia nie było pieczątek PKW ani czegoś co przypominałoby pieczęć komisji wyborczej. To sprawia że taka kartę mógłby wydrukować sobie każdy kto posiada kolorową drukarkę.

Jacek Sasin oburzony zrabowaniem kartonu makulatury

Po dziennikarzach Gazety Wyborczej można spodziewać się wiele, ale wejście w rolę rabusia? Jak można upaść tak nisko by wynieść cudze mienie. A wszystko po to by wesprzeć swoje polityczne teorie. GW sięga dna! – napisał na Twitterze

Panie Ministrze póki mamy jeszcze wolne media to obowiązkiem dziennikarza było dotarcie w to miejsce i poinformowanie opinii publicznej. Pan chyba nie ma się czego wstydzić. Tylko jak wytłumaczyć ludziom wydanie 70 milionów złotych na podstawie przepisów których nie było, na wybory których nie było jak twierdzi pana kolega Jarosław Gowin – dzięki niemu.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments