Sędzia polskiego Trybunału Konstytucyjnego: “Hołota! W Polsce każdy powinien mieć dostęp do broni, każdy powinien móc się bronić…”


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Krystyna Pawłowicz, sędzia polskiego Trybunału Konstytucyjnego po raz kolejny zachowała się bezkompromisowo. Jej wypowiedź po raz kolejny zatrważa każdego, kto nosi w sobie choćby ułamek polskiego patriotyzmu. Na antenie TVP Pawłowicz wykrzyczała, że w kraju każdy obywatel powinien mieć dostęp do broni i każdy powinien móc się bronić”.

Różne zdania o posiadaniu broni mają Polacy. Jedni uważają, że powszechny dostęp do broni spowoduje do powstania fali zabójstw i wszelkich nieporozumień z tym idących. Drudzy uważają, że intruza warto by zlikwidować od razu, bez oglądania się na prawo. Krystyna Pawłowicz zalicza się jednak do zwolenników takie samowoli. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ta pani reprezentuje najwyższy konstytucyjny organ kontrolny w Państwie. “To hańba dla naszego narodu!” – pisze tysiące internatów. Spójrzcie na tę haniebną wypowiedź pani sędzi na antenie publicznej telewizji.

Kliknij w środek

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego prof. Krystyna Pawłowicz mówi również, że czuje się nękana po wyroku TK ws. aborcji. Według jej relacji, kiedy wróciła do domu drogę zagrodziło jej dwóch młodych mężczyzn. Jeden z nich stanął na przejściu do klatki schodowej, w której mieszka i kazał się jej tłumaczyć z wyroku, a drugi wszystko filmował.

Podkreśliła, że “czuje się nękana”, zastraszona oraz że to “efekt takiego terroryzowania i szczucia na mnie, ale też na innych polityków”.

źródło: youtube.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments