Sekretarz Stanu – “Będzie płynne przejście… Do drugiej kadencji Trumpa”


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

To pachnie zamachem stanu. Ustępujący prezydent nie daje za wygraną. Dzisiaj sekretarz Stanu – Mike Pompeo na konferencji prasowej dotyczącej przejęcia i tranzycji władzy między ekipą Trumpa a ekipą Bidena powiedział że obecny rząd “Przygotowuje się na drugą kadencję Trumpa”

Czy ta wypowiedź to nawołanie do zamachu stanu?

Media i Stany Zjednoczone grzmią na temat dzisiejszej wypowiedzi Sekretarza Stanu który dzisiaj powiedział na konferencji że aktualnie władza przygotowuje się do “drugiej kadencji Donalda Trumpa”.

Demokraci i zwolennicy Joe Bidena obawiają się administracja Trumpa nawołuje zamachu Stanu tłumacząc to oszustwem związanym z głosowaniem na terenie kraju, mianowicie chodzi o kilka swing state’ów które administracja Trumpa oskarża o jawne oszustwo. Sztab Trumpa już zebrał ponad 6 milionów dolarów na opłacenie pozwów które mają ostatecznie wylądować w Sądzie Najwyższym jeszcze przed oficjalnym zebraniem Kolegium Elektorskiego, 18 grudnia 2020 roku.

Słowa Mike Pompeo były wypowiedziane zbyt pewnie, sekretarz Stanu nie może sobie pozwolić na takie słowa, tym bardziej teraz. Pompeo wydawał się zbyt pewny siebie. Jeśli jest coś o czym nie wiemy… Lepiej żebyśmy dowiedzieli się o tym wcześniej niż później. Oficjalnie dzisiaj pojawiły się wiadomości iż “Trump może wyciągnąć sekrety”. Partia Demokratyczna jest oficjalnie wystraszona i czekają na rozwój sytuacji.

Donald Trump i jego ludzie mogą zostać wyniesieni przez Secret Service 20 stycznia

Jeśli Donald Trump w tym miesiącu nie rozpocznie prawnego procesu przekazania władzy nadchodzący prezydent może użyć siły aby w południe, 20 stycznia 2021 roku wyprowadzić ustępującego prezydenta z Białego Domu. Ponieważ w samo południe, tego dnia wygasa mu immunitet i staje się, ponownie zwykłym obywatelem Stanów Zjednoczonych. Chiny, Rosja, Brazylia i Meksyk odmawiają złożenia gratulacji nadchodzącemu prezydentowi USA.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments