fbpx

Senator Bogdan Zdrojewski zaatakowany przez sympatyków Andrzeja Dudy. “Ty zbrodniarzu” Usłyszał


1 comment, 2.3k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Do zdarzenia doszło poza miejscem gdzie odbywał się wiec Andrzeja Dudy. Senator Bogdan Zdrojewski był kilkukrotnie zaczepiany i atakowany. Ty zbrodniarzu”. Usłyszał To ty zamknąłeś wszystkie żłobki i przedszkola we Wrocławiu”

Andrzej Duda, kandydat Jarosława Kaczyńskiego na prezydenta RP był dzisiaj we Wrocławiu. Mieszkańcy przygotowali mu godne powitanie. Strajk Kobiet zgłosił wcześniej niż sztab Dudy, mimo tego urzędnicy zezwolili na obie manifestacje w bliskiej od siebie odległości.

Policja oddzielała szczelnym kordonem oba zgromadzenia. Ściągnięto bardzo duże siły, oraz sprzęt. Nawet Armatki wodne jak widać na filmie poniżej

Andrzej Duda ponad prawem

Wielu uczestników, przeciwników Andrzeja Dudy uważa, że było ich dużo więcej niż sympatyków Andrzeja Dudy zaproszonych na wiec wyborczy. Zdaniem Marty Lempart liderki i organizatorki i dzisiejszej manifestacji Strajku Kobiet, wiec wyborczy Andrzeja Dudy nie powinien się dziś odbyć. Jej zdaniem formalne rejestracyjne zgłoszenie do urzędu manifestacji wpłynęło po przepisowym terminie.

Czytaj także : Gorąca atmosfera we Wrocławiu. “Duda ułaskawił pedofila” transparenty i masa Policji. Na żywo.

Liczne akty przemocy fizycznej, przy obojętnej policji

Podczas filmowania sympatyków Andrzeja Dudy, jeden z dziennikarzy Gazety Wrocławskiej został uderzony w głowę przez wykrzykującego sympatyka Andrzeja Dudy.

Czytaj także : Wrocław wybory 2020. Zwolennicy Andrzeja Dudy zaatakowali dziennikarza

Inni uczestnicy i uczestniczki Strajku Kobiet również informowały o agresywnych zachowaniach sympatyków Dudy.

Senator Bogdan Zdrojewski kilkukrotnie atakowany i zaczepiany

Senator Bogdan Zdrojewski Zdrojewski opisał nieprzyjemne zdarzenia zdarzenia. Nienawiść jaką pałali sympatycy Andrzeja Dudy Jest niewyobrażalnie ogromna.

Dziś wizyta PAD we Wrocławiu. Wcześniej inni organizatorzy zgłosili chęć manifestowania w rynku. Poszedłem zobaczyć tą konfrontację, ale też by naocznie przekonać się o dominujących nastrojach. Dominowali zwolennicy RT. To we Wrocławiu oczywiste.

Liczne incydenty nawet wokół wiecu Dudy

Ale liczne incydenty przerażające. Najpierw osiłek z orłem na piersi zaczepił nastolatkę. Nie podobały mu się skarpetki w kolorach tęczy. Musiałem zareagować. Tylko syknął „jak ona wyglada”. Potem straciłem maseczkę (zerwana niby żartem). To dzieje się poza miejscem spotkania PAD. Już na rynku starszy pan pyta za kim jestem. Odpowiadam:RT. Zaczyna krzyczeć „Ty zbrodniarzu, to ty zamknąłeś wszystkie żłobki i przedszkola we Wrocławiu”! Podjąłem próbę dialogu. Nieudaną. Agresja rosła. Potem kontakt z panią w średnim wieku, elegancko ubraną. Krzyczy mi na ucho, że jej wstyd, za mnie, że tylko Duda. Szepcze, że mi za nią nie wstyd, że nie za RT. Nie zrozumiała.

Potem kontakt z gościem, który próbował urwać mi fragment marynarki.

Przyjechał ze Śląska. Ma ochotę, jak wyznał „ każdemu wp…ć, kto nie za PAD”. Wyszedłem zdruzgotany. Wspólnym mianownikiem tych niesłychanych reakcji jest brak tolerancji dla odmienności poglądów i agresja. Poza tym Wrocław przeszczęśliwy z wielkości wsparcia dla RT. Hasło #MamyDość mocno wybrzmiało.

Dziś wizyta PAD we Wrocławiu. Wcześniej inni organizatorzy zgłosili chęć manifestowania w rynku. Poszedłem zobaczyć tą…

Opublikowany przez Bogdana Zdrojewskiego Sobota, 4 lipca 2020

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 2.3k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
4
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
#wyPAD
#wyPAD
9 miesięcy temu

Jaki duda tacy jego zwolennicy, czyli hołota.