Sikorski bardzo ostro o przyszłym ministrze edukacji “…nieuk i cham …”


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Jutro ma mamy wreszcie poznać skład rządu. Najwięcej emocji budzi Przemysław Czarnek, słynący z homofobicznych wypowiedzi, który ma objąć tekę ministra edukacji i nauki.

Prof Przemysław Czarnek przewodniczący Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, w sejmie zasada również z ramienia PiS w Komisji Gospodarki i Rozwoju, Komisji Spraw Zagranicznych. Mandat posła uzyskał w okręgu lubelskim gdzie otrzymał 87 343 głosy co było tam najlepszym wynikiem w historii.

Już od czasów kiedy pełnił funkcję wojewody Lubelskiego w latach 2015-2019 znany z twardych prawicowych homofobicznych wypowiedzi.  Na początku września 2020 roku został profesorem uczelni (Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego), mimo trudnego do zidentyfikowania dorobku naukowego po habilitacji (otrzymał ją w 2015 roku).

Wrogowie Czarnka to Żydzi, Ukraińcy i geje.

Najbardziej posła Czarnka identyfikujemy ze słowami które wypowiedział 13 czerwca 2020 w TVP Info. Mówił: „Brońmy rodziny przed tego rodzaju zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem. Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy wreszcie z tą dyskusją”.

Po tych słowach na jakiś czas został odsunięty od mediów, ale kiedy 3 sierpnia br. udzielał wywiadu w Polsacie przypomniał o swoich ortodoksyjnych poglądach mówiąc że „Nie ma wątpliwości, że cała ta ideologia LGBT wyrastająca z neomarksizmu, pochodzi z tego samego korzenia, co niemiecki narodowy socjalizm hitlerowski, który jest odpowiedzialny za wszelkie zło II wojny światowej, zniszczenie Warszawy i zamordowanie powstańców. Korzeń jest ten sam”.

Czarnek to “nieuk i cham” charakteryzujący środowisko obecnej władzy

W ostruych słowach Radosław Sikorski scharakteryzował posła Czarnka i kandydata na ministra edukacji i nauki

Czytaj także: Budka żąda od przełożonego Dudy wyrzucenia posła Czarnka z PiS

Osobom oburzającym się na zapowiadaną nominację Pana Posła Przemysława Czarnka, profesora KUL, na ministra nauki i szkolnictwa w rządzie PiS, sugeruję pod rozwagę, że ten homofob, nieuk i cham będzie personifikacją poziomu umysłowego obecnej władzy oraz jej zaplecza intelektualnego.

Czytaj także Rząd ma 2 142 limuzyn, a w całej Polsce mamy 1360 karetek pogotowia. “Tego z zawałem, czy do wypadku” Dramatyczne decyzje dyspozytorów.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
3
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments