fbpx

Śmiał się z Magdaleny Ogórek na antenie. “Jarek, opamiętaj się!”


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Podczas programu na żywo “W kontrze” na TVP wydarzyła się nieprzyjemna sytuacja. Jarosław Jakimowicz, aktor i prezenter telewizyjny zaczął przedrzeźniać Magdalenę Ogórek.

Od 22 października TVP postanowiło śledzić poczynania liderek Strajku Kobiet. To już codzienność kiedy telewizja publiczna określa strajk jako konspirację. Słyszymy między innymi o ingerencji agentury zagranicznej, niemieckim pochodzeniu Marty Lempart i jej agresywnym zachowaniu.

Zobacz też: Liderowi Bayer Full odbiło u Rachonia! “Lempart to niemiecki agent”. Prowadzący TVP nie wytrzymał

Te wydanie programu było natomiast niecodzienne. Prezenterka postanowiła oderwać się od bieżących tematów i poświęcić część programu tematyce społeczno-rozrywkowej. Do studia zaproszono sportowców, pojawiła się nawet posłanka Lewicy – Monika Pawłowska, która dzieliła się w programie swoimi zainteresowaniami.

Rozluźniona atmosfera udzieliła się Jakimowiczowi, który oprócz tego, że komplementował posłankę, postanowił przedrzeźniać Magdalenę Ogórek.

Podczas rozmowy dziennikarki z Jakubem Molędą o ochronie młodych ludzi sukcesu, jej kolega ze studia zaczął naśladować jej gesty, robić zabawne miny. Zaistniała sytuacja rozbawiła także zaproszonych gości.

Od kilku lat obserwujemy wysyp młodych talentów. To, co nasi polscy, rodzimi, mali wokaliści robią na Eurowizji – mówiła Ogórek, a następnie dodała – Jarek, opamiętaj się. Ja mam gestykulację, jestem ekstrawertyk.

Źródło: WTV

Zobacz też: Profesorka obraża kobiety u Rydzyka! Jedyne cele w życiu kobiety to “macierzyństwo albo dziewictwo”. Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś kobietą!


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments