fbpx

Strażnicy miejscy zatrzymani za ściąganie nielegalnie powieszonych banerów. Ratusz “To prowokacja PiS”…”Robią tak od lat”


401
Subksrybuj nas na Google News

Policja zatrzymała dwóch strażników miejskich, którzy zdejmowali wszystkie banery nielegalnie powieszone bez względu do którego komitetu należały. Interweniował wiceminister MSWiA Maciej Wąsik.

Maciej wąsik napisał, o dwóch zatrzymanych strażnikach, ale to jest półprawda, ponieważ oni zdejmowali wszystkie banery nie tylko Andrzeja Dudy.

Wałbrzyski ratusz – “strażnicy zgodnie z prawem je zdejmowali. Robią tak od lat” 

Zawiesili w nocy nielegalnie banery na barierkach drogowych, czego robić nie wolno. Czekali na straż miejską, a strażnicy zgodnie z prawem je zdejmowali. Robią tak od lat. Następnie informują komitety, że mogą je odebrać – mówi Gazecie Wyborczej pragnąca zachować anonimowość osoba z urzędu miasta. – Wszystkie komitety poinformowano 3 maja i 15 czerwca, że zgodnie z prawem straż miejska będzie zdejmować takie banery. Tego samego dnia ściągano plakaty z trzech komitetów: Rafała Trzaskowskiego, Andrzeja Dudy oraz Krzysztofa Bosaka. 

Każda interwencja jest dokumentowana.

Każdy baner nielegalnie powieszony jest fotografowany przed jego zdjęciem. Usunięcie materiału wyborczego jest dokonywane w taki sposób aby nie zniszczyć go. Następnie deponowany jest on w magazynie i czeka na odbiór przez właściwy komitet wyborczy.

Źródło Gazeta Wyborcza


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

401

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments