Suspendowany ksiądz wywołał kolejny skandal. Obrzydliwe słowa wobec dziennikarza.


2 comments
Subksrybuj nas na Google News

Oddalony z funkcji, były duchowny Michał Woźnicki nie odpuszcza. Ostatnio “zasłynął” bulwersującą wypowiedzią pod adresem Maryli Rodowicz oraz Beaty Kozidrak, nazywając je “spróchniałymi matronami”. Tym razem atak został skierowany wobec dziennikarza Gazety Wyborczej, który opisał jego ekscesy w swoim artykule. Nie uszło to uwadzę kontrowersyjnego księdza, który postanowił odnieść się do całej całej sytuacji w charakterystyczny dla siebie, wulgarny i bezkompromisowy sposób.

Przypomnijmy, że Michał Woźnicki został wydalony z zakonu salezjanów przez władze kościelne. Nie ma już uprawnień do wygłaszania kazań. Mimo tego, były ksiądz nie chciał opuścić zakonu i postanowił wbrew zakazom odprawiać msze w swoim pokoju. Wszystkie”nabożeństwa” relacjonuje online.

Dziennikarz Gazety Wyborczej zaatakowany przez byłego duchownego

Pod adresem Piotra Żytnickiego, który zdecydował się opisać ostatnie wybryki księdza, padły szokujące słowa. Woźnicki skrytykował umiejętności dziennikarskie mężczyzny, oraz w szyderczy sposób odniósł się do jego orientacji seksualnej. Żeby tego było mało, pokazał jego wydrukowane zdjęcie.

“To dziennikarstwo na poziomie chłopca w piaskownicy. Piotr Żytnicki z Gazety Wyborczej przyznał na jej łamach, że jest osobą o skłonnościach homoseksualnych i członkiem społeczności LGTBWięc takie osoby w gazecie żydowskiej dla Polaków zajmują się sprawami Kościoła “. – skomentował Woźnicki.

Jeśli ktoś mnie przekona, że kiszka stolcowa ma funkcję wchłaniającą, a nie odwrotnie, to jestem za. Proszę sobie wyobrazić takich ludzi, z taką twarzą. Jak to wszystko wygląda od podszewki, co dają, komu i jak. Biologia o tym mówi. Zboczenie “

Gdy Biblia wjedzie za mocno…

Do wystąpień byłego księdza Michała Woźnickiego zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Pełne nienawiści, antysemickie i homofobiczne kazanie niespecjalnie nas zdziwiło. W odpowiedni sposób zareagowała Maryla Rodowicz, która w humorystyczny sposób odpowiedziała na “zaczepkę” księdza. Mamy nadzieję, że Pan Piotr Żytnicki podejdzie do sprawy z takim samym dystansem.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
1 miesiąc temu

jedyny sukces wojtyły jako papieża to doprowadzenie kościoła katolickiego do stanu szamba gdzie przeplata się pazerność rozpusta i kłamstwo i zatajanie faktów

taaaaa
taaaaa
1 miesiąc temu

bajarze opowiadający bajdury wciskają bajdy wiernym robiąc z ich mózgów kapuśniak i jeszcze im za to płacą.chodzą w sukienkach więc są LGBT ?