fbpx

Szef samozwańczej straży narodowej chronił kościoły – teraz sam woła “Ratunku! Policja nie reaguje!”


11 comments, 5
Subksrybuj nas na Google News

Robert Bąkiewicz, szef samozwańczej Straży Narodowej, która ma “chronić kościołów” i bronić prawicowy świat przed “szerzącym się lewactwem”- pisze w mediach społecznościowych, że sam dostaje groźby. Prosił o wsparcie Policji, ale jak sam przyznaje ma wrażenie, że mundurowi działają szybciej, kiedy trzeba kogoś zatrzymać za brzydki wpis w internecie.

Prosiłem o patrolowanie okolic mojego domu, jadę złożyć zeznania, ale działań policji, jak na razie brak – powiedział tygodnikowi “Sieci” Bąkiewicz. Ale dziwię się, że policja potrafi szybko i skutecznie ścigać ludzi, którzy napisali w internecie jakąś głupotę, tu zaś wiemy, jaka organizacja naraziła mnie na niebezpieczeństwo, a działań – jak na razie – brak – napisał szef Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Dostawał groźby już wcześniej

Odkąd powstała Straż Narodowa dostaje setki życzeń śmierci i gróźb w kierunku moim oraz całej mojej rodziny. Tak wygląda w praktyce ‘tolerancja’ ludzi, którzy są przedstawicielami cywilizacji śmierci. Wasze groźby nic nie dadzą. Nadal będę działał dla Polski i w obronie Wiary – pisał. 

W rozmowie z portalem”w Sieci” Bąkiewicz podał, że zgłosił sprawę na policję, ale “służby państwowe nie podejmują działań”. Bąkiewicz oskarżył też funkcjonariuszy o eskalowanie konfliktu. Ocenił, że brakiem reakcji w tej sprawie “ośmielona została neobolszewia”. 

W ubiegłym tygodniu Robert Bąkiewicz ogłosił, że tworzy tzw. Straż Narodową, która miała chronić kościoły i nie wpuszczać do nich demonstrantów.

Jeśli będzie trzeba, zgnieciemy ich w proch i zniszczymy tę rewolucję. Jeśli państwo polskie dziś nie jest w stanie zapewnić nam tego bezpieczeństwa, będziemy podejmowali działania. Przed atakami fizycznymi mamy takie prawo używać siły fizycznej

Chciałoby się powiedzieć, kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie. Gdyby nie prawica i jej chore zapędy do zmiany tak delikatnego prawa, tego spektaklu w ogóle by nie było. Pan Bąkiewicz mógłby na spokojnie oddać się kontemplacji w zaciszu swojego parafialnego kościółka i nikt nie robił by z tego żadnego “ale”. Jak się powiedziało A to trzeba umieć powiedzieć B.

źródło: tokfm.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

11 comments, 5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
12
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
3
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Peru
Peru
2 lat temu

Pajac, pieknie odwraca kota ogonem. Zwykly z niego pastuch bez honoru.

JAN
JAN
2 lat temu

Narodowcy = zomowcy

gibon
gibon
2 lat temu

Złapać gnoja w ciemnej ulicy. Skuć mordę na mahoń i po problemie.

Sajmon
Sajmon
2 lat temu

Bój się skurwielu

Wacek
Wacek
2 lat temu

Powinien wpierw….l dostawc raz w tygodniu faszysta ,teraz prosi pomocy.chu…a do dupy taki to Stalinowi czy Hitlerowi to by buty lizał może pomóc ??

Jarosław K
Jarosław K
2 lat temu

tchórz jak każda ciota,bąkiewicz znowu nadstaw d…. kaczynskiemu to tchórz kaczynski moze odda cie pod ochrone swoich pedałków

Seniorka
Seniorka
2 lat temu

przyjrzyj się swojej ,,buźce,” i twojej gwardii

Jorguś64
Jorguś64
2 lat temu

A niech go i zatłuką. Policja ma bronić Polaków a nie bydło faszystowskie

starka
starka
2 lat temu

Bez pomyślunku,gdyby się przeprowadzil bliżej Jarka, miałby ochronę za darmo

allah akbar
allah akbar
2 lat temu

taki chojrak teraz sie bendziesz bal o siebie rodzinie nic nie zrobio tylko tobie tempy debilu co raz bardziej zaczeles wojne to sie boisz jesli byc przeprosil kobiete i kupil zloty piercionek i tysionc roz moze by ci wybavczyli ale ty tak jak ustarze i ukraincy z band upa nie potrawicie sie przyznac jestescie banderowsskie scierwa a policja nie bendzie bronin bandytow jak ty bokiewicz gdzie masz chlopcow z zgrupy nik za ciebie nie pujdzie siedzies na 25 lat ani na 15 to niejest lojalnosc uwas wrzyscy boicie sie teraz wylapac waz i pokolei dac taki wpierdal abyscie sie zesrali… Czytaj więcej »

europ
europ
2 lat temu

to cechuje tych zadymiarzy prawicowo-faszystowskie ża hurra to są w grupie a w rzeczywistości to zwykła brudne tchórze