Szok! Hofman składał propozycję korupcyjną Czarneckiemu w imieniu rządu!


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Gazeta Wyborcza ujawnia! Adam Hofman, były rzecznik PiS miał przyjechać do Monako i składać w imieniu rządu korupcyjne propozycje Leszkowi Czarneckiemu, właścicielowi Getin Banku. Biznesmen ma mieć nagrania tych rozmów. Lobbysta na razie nie komentuje sprawy.

“Hofman mówił, że przychodzi w imieniu Ziobry. Tłumaczył, że Michał Krupiński jest w dobrych relacjach z ministrem sprawiedliwości [Krupiński od lat blisko przyjaźni się z bratem Ziobry Witoldem, a dzięki ziobrystom był m.in. prezesem Pekao SA]. W zamian za posadę dla Krupińskiego Hofman obiecywał złagodzenie kursu wobec banków Czarneckiego” – mówi “Wyborczej” informator.

Rozmówca “Wyborczej” twierdzi, że do spotkania Czarnecki z Hofmanem doszło latem tego roku w Monako, gdzie bankier ma posiadłość. Rozmowa miała zostać nagrana.

Mecenas upublicznił wczoraj na Facebooku informacje o dwóch propozycjach korupcyjnych. Giertych miał je przedstawić na sprawie sądowej, jako obrońca Czarneckiego, jednak odebrano mu możliwość wykonywania zawodu.

“Latem 2020 r. postanowiono przedłożyć Czarneckiemu ostateczną propozycję. Albo zgodzi się wreszcie na nadzorcę z PiS w swoich bankach i jego majątek będzie grać w drużynie PiS, albo władza się z nim ostatecznie rozprawi” – napisał Giertych

Mowa Giertycha na Facebooku

Dlaczego zostałem zatrzymany i dlaczego władza chce aresztować Leszka Czarneckiego?Gdy zatrzymano mnie 15…

Opublikowany przez Roman Giertych – strona oficjalna Sobota, 14 listopada 2020

źródło: wyborcza.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
3
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
5
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments